Wpis z mikrobloga

Nie ma lepszego wyjścia dla przegrywa bez dziewczyny (który nie ma 110IQ+ i nie pracuje w IT) niż praca jako kierowca C+E w systemie 2 tygodnie jazdy, 2 tygodnie w domu.
W takim systemie idzie zarobić w tej chwili 7-8 tysięcy PLN, a przez 2 tygodnie w każdym miesiącu można całe dnie siedzieć na kąkuterze, podróżować czy po prostu leżeć chu*em do góry.
Drugie 2tygodnie to praca w której masz bardzo mało do czynienia z ludźmi i przez 70% czasu jesteś w stanie słuchać podcastów o hitlerze i rewolucji francuskiej.

#takaprawda #bekaztransa #pracbaza #praca #korposwiat #finanse #przegryw
  • 55
  • Odpowiedz
  • 2
@Meserole no tak ale masz później sumarycznie w miesiącu 2 tygodnie wolnego a nie tylko latem jak ci szef da po roku #!$%@? w kołchozie. Wolę się tydzień kisić by mieć zaś tydzień wolnego. Nie zdążysz się zmęczyć a masz czas na wszystko
  • Odpowiedz
6 tysięcy za zapier*ol jak wół przez 2 tygodnie? Przecież minimalna od Stycznia to będzie 4250 brutto zaraz xD.


@GlenGlen12: 6 tysi netto. Na minimalnej będą zarabiać 3200 zł netto (swoją drogą to śmieszne pieniądze, gdzie wynajem byle czego to połowa tej kwoty), czyli za 2 tygodnie w trasie masz jeszcze raz tyle, jak jakiś robol robi na minimalnej przez cały miesiąc.
  • Odpowiedz
@Ricx: no ale przecież dobrze mówi, że to robota 24/7 tak samo jak praca w delegacjach. Niby kończysz robotę ale nic nie zrobisz co byś zrobił na miejscu po powrocie z pracy, nie wiem nie pójdziesz sobie na siłkę, basen, rower czy cokolwiek tylko kisisz ogóra w kabinie.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12 to ja już wolę meble rozwozić 3 dni w tygodniu u Helmuta i mam za to koło 10k pln z pełnym zusem. Nie wiem czym się podniecać biorąc pod uwagę wiecznie zawalone parkingi, kontrolę, złodziejstwo itp
  • Odpowiedz
gdyby nie pracujące webasto, które powoduje bardzo suchą skórę, to dałoby się przetrwać w kabinie.


@heksengerg: aż mi się skojarzył mem gdzie jest podpis pod napakowanym psem "kiedyś grzało się w kabinie butlą gazową lub maszynką spirytusową. Trzeba tylko uchylić okna żeby nie zginąć", a pod takim klapniętym psiamkiem
"o nie, wembasto mi cerę wysuszyło!"
  • Odpowiedz
@muchatse: nie maja, czesto to sa takie same wykolejence jak ja.. ale dla mnie to praca marzen.. ale za glupi bylem za mlodu ( zreszta wtedy jeszcze tak popularne IT nie bylo a raczej kult #!$%@? ) status spoleczny maja #!$%@? wyzszy niz taki kierowca czy pracownik fizyczny
  • Odpowiedz