Wpis z mikrobloga

Nie ma lepszego wyjścia dla przegrywa bez dziewczyny (który nie ma 110IQ+ i nie pracuje w IT) niż praca jako kierowca C+E w systemie 2 tygodnie jazdy, 2 tygodnie w domu.
W takim systemie idzie zarobić w tej chwili 7-8 tysięcy PLN, a przez 2 tygodnie w każdym miesiącu można całe dnie siedzieć na kąkuterze, podróżować czy po prostu leżeć chu*em do góry.
Drugie 2tygodnie to praca w której masz bardzo mało do czynienia z ludźmi i przez 70% czasu jesteś w stanie słuchać podcastów o hitlerze i rewolucji francuskiej.

#takaprawda #bekaztransa #pracbaza #praca #korposwiat #finanse #przegryw
  • 55
@RandomowyTyp jeju, mam znajomego co robi od kilku lat w ZTM w Warszawie. Mówi, że straszny stres, nacisk żeby być punktualnym, jak jest wypadek i nie będziesz o czasie to potem żeby wyrównać linię nie masz przerwy. Podobno premię #!$%@?ą o co tylko mogą. Tak samo z dnia na dzień możesz dostać inną linie której nie znasz, ta ich nawigacja nieczytelna i #!$%@? warta a jak jakiś przystanek ominiesz to poza tłumem
@GlenGlen12: brzmi jak baja, ale myślę że realnie po kilku latach takiej pracy samotność zacznie doskwierać mocno i te podróże i granie w komputer zamienią się w spacery do pobliskiego monopolowego po małpki 4 przed godziną 11:00 :P

promil faktycznych outsiderów / autystów by tak pociągnął i zaznał szczęścia
@GlenGlen12 pozazdrościć dla jego… ja już 11500 wyebałem na kurs łączony C, C+E, kwalifikacja wstępna, 10h dodatkowych jazd na C i 20h dodatkowych jazd C+E, 3x egzamin praktyczny WORD i inne koszty poboczne oraz administracyjno-lekarskie, i #!$%@? to… jestem przegrywem i się nie nadaje do tego, co dosadnie pokazują mi egzaminatorzy z WORDu, jestem nikim, śmieciem i nie dla mnie to… ciekawe czy w prawdziwym życiu, a na pewno nie, takich rzeczy
@GlenGlen12: Przegrywy często mają jakieś spectrum autyzmu, takie osoby często nie nadają się do pracy w której trzeba być skupionym przez wiele godzin. Do tego egzamin nie należy do łatwych.
  • 1
@GlenGlen12 Polecam wkręcić się w rybołówstwo gdzieś w Danii lub Norwegii.
3 tygodnie robota taka że nie masz siły myśleć myśleć o swoim ciężkim losie, potem 2 tygodnie srasz pieniędzmi, leżysz na kanapie, grasz w gierki i się cieszysz jak dziecko że jesteś sam i nikt ci nie przeszkadza.