Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BrakWolnegoLoginu zalezy od intensywności treningu. Na bieganie długie i wolne, trzeba się inaczej zaopatrzyc. Nie polecam bluz, bo dają radę tylko w bezwietrzne dni. Polecam za to kurtkę wiatrówkę, pod spód longa termoaktywnego i w razie potrzeby koszulkę techniczną pomiędzy te warstwy. Plus jest taki, że te warstwy sobie możesz zdejmować podczas biegania.
@BrakWolnegoLoginu ja właśnie wchodzę jest ok 5 stopni, ale zimny wiatr i lekko pada. Ubieram cienką koszulkę z długim rękawem firmy Craft plus wiatrówkę New Balance. Za to łącznie na Zalando Longue zapłaciłem max 240zł.Do tego będzie to bieg wolny. Jakby był szybki, to tylko koszulka by styknęła. A jakby było zimno na na koszulkę, ubrałbym kolejna z długim rękawem, albo zwykły podkoszulek pod to.
blazko - @BrakWolnegoLoginu ja właśnie wchodzę jest ok 5 stopni, ale zimny wiatr i le...

źródło: temp_file7324001030921943293

Pobierz
@BrakWolnegoLoginu: mam inne pytanie, co robisz z ciuchami po treningu, wrzucasz od razu do prania i pierzesz: majtki, skarpetki, koszulkę, spodnie, ewentualnie bluzę, czy wyrzucasz na balkon (bo #!$%@? niemiłosiernie po siłowni i bieganiu) i czekasz jak ci się więcej prania uzbiera i pierzesz powiedzmy raz na 4 dni (ja tak robię).
@BrakWolnegoLoginu: Pytam bo ogólnie laski na siłowni mi opowiadają historię jak to piorą te swoje getry codziennie. Jestem 3-4 w tygodniu na siłowni i zbieram komplet po 3 treningach i dopiero piorę, bo to są 3 razy spodnie, 3 razy koszulka, bielizna i 3 ręczniki do wycierania potu, ręcznik do natrysku po, w zasadzie full pralka. Jakbym dołożył co 2 dzień bieganie to dwa razy w tygodniu pranie samych szmat do