Wpis z mikrobloga

@JesteMlodyGzGdyni jaki konkretnie masz problem? Bo jak mówisz że twój wynika z przeszłości to tak jakby powiedzieć że nie jesteś głodny bo godzinę temu zjadłeś zdrowy energetyczny posiłek.

Każdy problem jest wynikiem przeszłych doświadczeń.
@JesteMlodyGzGdyni psychodynamiczna dotyka nieuświadomionych problemów a na poznawczej dostawałem głupie rozwiązania problemu typu bądź wdzięczny lol

Ja zab. depr. nawracające, zab. lękowe (teraz mi wróciły jak zacząłem drążyć przeszłość) i dawniej mega silna fobia społeczna, była też politoksykomania szalona
@JesteMlodyGzGdyni wybrałabym p. Agnieszkę - całe jej doświadczenie i kwalifikacje podane są od razu w opisie, wraz z innymi informacjami cennymi dla klienta, chociażby na czym polega przeprowadzana terapia, jakie pozwala uzyskać efekty i ile może trwać. Innymi słowy, podaje same konkrety i nie pozostaje gołosłowna (pierwsza pani opowiada o sobie dość pobieżnie, w dodatku zasłaniając się opiniami klientów), co już dużo mówi o jej podejściu.
@JesteMlodyGzGdyni ani jedna ani druga. Ja jestem terapeuta CBT. Więc teoretycznie powinienem patrzę na psychodynamiczna z góry. Jakkolwiek tak jak napisałem to jest kwestia 3cio rzędowa. Ważniejsza jest osobą i relacja.
Moje zaburzenia są tak rozwlekłe, że kilku terapeutów się przestraszyło jak im powiedziałem.
W końcu jestem na wykopie wiele lat wiec to zrozumiałe że jestem #!$%@?ęty.
Wracając do Ciebie, mordo powiedz lepiej jaki masz problem, skonkretyzuj go.
@Koobik
To nie była terapia CBT osoba która to prowadziła powinna być poddana weryfikacji. Masz fobie społeczna?

@JesteMlodyGzGdyni psychodynamiczna dotyka nieuświadomionych problemów a na poznawczej dostawałem głupie rozwiązania problemu typu bądź wdzięczny lol


Ja zab. depr. nawracające, zab. lękowe (teraz mi wróciły jak zacząłem drążyć przeszłość) i dawniej mega silna fobia społeczna, była też politoksykomania szalona