Wpis z mikrobloga

Dobrze, że płacę składkę zdrowotną od towaru, dzięki temu w Warszawie nie jestem w stanie umówić się na USG tkanki łącznej :P Tzn. mogę płatnie na czerwiec, na NFZ (ale moje skierowanie na NFZ jest złe, i musiałbym iść do tej przychodni) w grudniu 2024. Oczywiście pewnie jakbym poświęcił dzień to bym coś znalazł, ale strona funduszu NFZ nawet nie wypluwa takiego wyniku...

Czyli zapłacę skłądkę zdrowotną od zysków / od towarów / a USG prywatnie + 200 zł :P

"Jak nie będziesz płacić ZUS to nie będziesz mieć opieki zdrowotnej kucu!!!"

Ewentualnie może ktoś zna miejsce gdzie wykonują USG tkanki łącznej (plecy) na woli w ramach NFZ z terminami sensownymi?

#konfederacja #nfz #smuteczek #warszawa
  • 7
  • 0
@annotate: wiesz, rzadko chodzę po lekarzach, ale dla mnie to jest jakiś kosmos.

Oczekiwałbym, że wchodzę na portal X, wpisuje usługę / nr skierowania i wyszukuje mi placówki (niby na nfz coś znalazłem z terminami, tak udało mi się znaleźć łatwo urologa), ale teraz jak próbowałem to nawet badania USG nie pokazuje ;p

Teraz dzwonienie do przychodni... robią na NFZ, ale tego to nie (ściana tekstu i doczytujesz to oczekując w
wiesz, rzadko chodzę po lekarzach, ale dla mnie to jest jakiś kosmos.


@jakubz: norma od kilku dekad. W Wawie nawet nie jest źle. Ale jak badanie kosztuje 200zł to nie szkoda ci czasu na szukanie? Więcej zarobisz w tym czasie.
USG to bez problemu załatwię, bo to nie rezonans itd.


@jakubz: MRI robiłem w Wawie w 3 tyg na NFZ, mogłem szybciej, ale nie chciało mi się jechać do innej dzielnicy.
  • 0
@Anakee: tzn. miałem X lokalizacji... a skoro czekałem to pomyślałem, że zrobię na NFZ, ale później okazało się, że nie ma w pobliżu i umówiłem się prywatnie. Myslalem ze to proste badanie i bez trudu cos znajde ;)