Wpis z mikrobloga

@Sultanat_Muszelki: @Notes majac juz okres socjalizacji za soba, kiedy mozg juz nie jest taki plastyczny na zmiany w tym zakresie (wlasnie socjalnym), to ciezko sie przystosowac do nowych rzeczy, W Niemczech ludzie tez sa wstanie Ci dac znac, ze nie jestes mile widziany. Ale w swoij niemiecki sposob - w bialych rekawiczkach. No a poza tym to gut - czuc luz wszedzie gdzie sie pojdzie. Nie spinasz sie, ze jakis zjeb
  • Odpowiedz
tak zajebiście za granica, że aż musi sobie ego łechtać na wykopsie


@skarpetyodyna: a ty masz tak zajebiscie w kraju, ze az musisz sobie lechatac ego i #!$%@? sie do cudzych opinii xD ta sama retoryka :/
  • Odpowiedz
@Notes Największą ironią tej całej dyskusji jest to, że ty właśnie pasujesz do takiego zgorzkniałego Polaka z powykręcaną mordą, który za nic nie przyjmie do wiadomości odmienności zdania innych osób i tylko pieprzy te swoje mądrości o zagranicznych krainach mlekiem i miodem płynących.

@Strahl Im przynajmniej płacą, a ty te swoje głupoty piszesz z własnej chęci całkowicie za darmo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Nie do końca IT - bardziej PMO rola, testujemy i koordynujemy wprowadzenie nowych regulacji CSSF (ichniejszy bank centralny) do systemów w korpo, przy okazji jakieś mniejsze projekty ale już bezpośrednio z budżetu klientów na ich prośbę. Wiesz co na początku w zespole miałem innego Polaka, on mnie poznał w biurze z kilkoma osobami, dalej się okazało że mają swoją troszkę komunę tutaj, grupka na whatsappie, sporo się spotykają wspólne wypady.
  • Odpowiedz
który za nic nie przyjmie do wiadomości odmienności zdania innych osób


@romek898: typie! przeciez kilka komentarzy wyzej napisalem dokladnie to, ze ja mam prawo miec swoje zdanie a wy macie prawo miec swoje zdanie ;) i dokladnie to jest moja mysl przewodnia!

ale w miedzyczasie jestem atakowany i obrazany. jest mi wmawiane, ze albo nie mieszkam za granica albo wmawiane, ze bylem na wakacjach tylko w turcji albo uj jeden wielki
  • Odpowiedz
@Notes: no widocznie ludzie mają swoje zdanie na twój temat. Takie że jesteś zakompleksiony i wybacz ale tępy.
To co, mają nie mieć swojego zdania na twój temat? Można o tobie tylko dobrze pisać?
Skąd u ciebie takie kompleksy? I czemu zawsze wszyscy są toksyczni poza tobą a ty niewinny?
To nie jest pierwszy raz kiedy ten schemat się powtarza.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Z tego co widzę po Polakach w Niemczech, to oni oczekują specjalnego traktowania. Tego, że osoba po drugiej stronie transakcji będzie ich wujkiem, tatusiem, dziadkiem z dobrym i szczerym serduszkiem. "Specjalnego trakwoania" to mam namyśli właśnie wcielanie się w rolę. A tu chodzi po prostu o dobry deal, bycie zauważonym, o zaspokojenie potrzeb socjalych drugiej osoby.
Anglosasi nazywają to Change Enablement poprzez Seamless Operation. W Niemczech Fläche Hierarchien (relacje równolegle
  • Odpowiedz
Tego, że osoba po drugiej stronie transakcji będzie ich wujkiem, tatusiem, dziadkiem z dobrym i szczerym serduszkiem.


@jakismadrynickpolacinsku: Raczej oczekujemy szczerości w relacjach a nie podchodów fałszerstwa na każdym kroku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ITT: polaczki się oburzyły, bo ktoś śmiał nazwać ich kraj niefajnym, a samych Polaków smutasami. XD Nowe, nie znałem.


@Hatespinner: p0laczki się zesrały bo ktoś twierdzi że w Polsce nie jest tak
  • Odpowiedz
Raczej oczekujemy szczerości w relacjach a nie podchodów fałszerstwa na każdym kroku.


@Yurakamisa: Umiesz czytac ze zrozumieniem czy nie? Napisalem, ze celem relacji w tym kontekscie jest obupolna wymiana interesow. Tylko Polacy mieszaja swoje niezaspokojone potrzeby w to.
I gdzie tu widzisz falsz, kiedy idziesz wymienic np. karte SIM??! XD Serio, tylko Polak zsocjalizowany w systemie dominacji, moze sie dopatrywac falszywosci w czyms tak prozaicznym.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios kompleksy masz ty i jedynym tepakiem tutaj jesteś ty ;) wyżej wyjaśniłem wprost, że na początku byłem miły ale jak jestem atakowany w typowo wieśniacki sposób to nie będę siedział z założonymi rękami! Idź napisz jakiś wiersz bo widzę, że cię bardzo boli że nikt cię nie lubi a ja paroma populistycznymi tekstami zdobywam aprobatę publiczności (no może oprócz paru fanatyków)
  • Odpowiedz
uciekniecie od tego depresyjnego środowiska pełnego smutnych mord

@Notes: najmilszy XD

ale jak jestem atakowany w typowo wieśniacki sposób

a zaatakowałeś w miastowy? XD

zdobywam aprobatę publiczności

widać jak na tym ci zależy i naprawdę jestem ciekaw co jest źródłem tych kompleksów i takiej reakcji na krytykę - mogą się jej dopuszczać jedynie opętani fanatycy, wszyscy cię lubią a ludzi którzy się z tobą nie zgadzają nie lubi nikt. Odwiedzasz może
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios próbujesz mi wmówić na siłę swoje przegrywowe teorie? To że ciebie nikt nie lubi to nie znaczy, że inni nie mają żony, dziewczyny, przyjaciół, znajomych i rodziny.
Póki co jedyne przegrywowe kompleksy to na wykopie wylewasz ty ;) ja niczego się nie wstydzę i z niczym nie mam problemów… no może oprócz ciebie bo jesteś tepakiem jakiego tutaj ciężko znaleźć.
  • Odpowiedz
@Notes: w zasadzie to tylko cytuje twoje słowa, ale ok, ego tak kruche że są one teraz "wmawianiem na siłę" XD
Może jeszcze fanatyków opłaciłem z nienawiści do ciebie aby zaburzyć obraz kochającej publiki?
Naprawdę masz w sobie tak mało samoświadomości że patrzysz na zacytowany przeze mnie twój pierwszy post w tym wątku a potem stwierdzasz że ty byłeś miły a atakowali cię fanatycy?
Nie no, to musi być trollkonto.
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki: a ja zyje 6 lat w anglii i nie moge sie doczekac powrotu do Polski a konkretnie do Gdanska bo zakochalem sie w tym miescie studiujac tam <3 uwazam ze tam ludzie sa piekni, szczesliwi i usmiechnieci ^^
  • Odpowiedz
p0laczki się zesrały bo ktoś twierdzi że w Polsce nie jest tak źle jak to pierdzielicie. Syndrom p0laka w Polakach nadal silny.


Spójrz na swój post i mój i od razu zobaczysz kto się zesrał. P0laczku. xD
  • Odpowiedz