Wpis z mikrobloga

@Pas-ze-mna-owce jak się nie zna języka i jest się częścią nizin społecznych to nie dziwię się, że wróciłeś i się cieszysz ;) teraz w Polsce jesteś kimś ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Zielonybocian: Ja bylem w luxie 5 lat i o ile fajnie sie zarabia to na tym sie to wszystko konczy. Wynajmowalem mieszkanie za 1200eur teraz ponoc podskoczylo do 1800eur, wszystko tez o wiele drozsze (zwykla wymiana spluczki od kibla to 500eur). Pracujac w Wawie mam mniej wiecej tyle samo, a nie jestem 1400km od rodziny.
Z resztą nawet jakbym był.. praca jak praca. Ale dlatego że masz p0laczkowy umysł to tego nie zrozumiesz


@Notes: "praca jak praca" xD bo wcale nie ma tych co rozwijają, jak i tych co ciągną w dół. Ale pewnie na szparagach to najbardziej ci się towarzystwo innych sebiksów podobało xD
Osoby co narzekają na życie w PL. Z czym ogólnie te życie porównujcie, że tutaj jest rzekomo tak źle?


@Buzz___Astral: OP pewnie sie wyrwał z podlasia czy innego podkarpacia, zobaczył kawałek asfaltowej drogi i myśli że pana boga za nogi złapał w holenderksim magazynie xD
@skarpetyodyna nie wiem gdzie uczyłeś się czytać bo najwidoczniej właśnie z tymi sebiksami bo napisałem wyraźnie, że na szparagach nigdy nie byłem… nie pracowałem też nigdy na zmywaku czy innych kołchozach. Ale szanuję ludzi którzy wykonują te prace. Nie szanuje za to ludzi którzy na te prace plują albo narzekają że pracują w takich miejscach. Każdy kto pracuje zasługuje na szacunek. Nieważne czy to lekarz, inżynier, pracownik sezonowy czy sprzątaczka.
Nie zrozumiesz
nadal wam miernotom placa za #!$%@? internetu?


@Strahl: Nie mieli jeszcze styczniowego rozliczenia, skończy sie jak kaski za miesiąc prostytuowania sie przelewu nie będzie.
OP pewnie sie wyrwał z podlasia czy innego podkarpacia, zobaczył kawałek asfaltowej drogi i myśli że pana boga za nogi złapał w holenderksim magazynie xD

Osoby co narzekają na życie w PL. Z czym ogólnie te życie porównujcie, że tutaj jest rzekomo tak źle?


@skarpetyodyna: @Buzz___Astral ja np sie obracam w kregach ludzi doktorat+, pracuje na niemieckiej uczelni i sama kultura uniwersytecka/kultura pracy, traktowanie pracownika, dofinansowanie etc to calkowicie inny poziom
jednym z naszych projektow jest Neom w Arabii Saudyjskiej, niesamowita sprawa


@sm3rf-m4rud4: no teraz to musisz opowiedzieć coś więcej :D
Podzielasz entuzjazm i zafascynowanie tym projektem? Jesteś sceptykiem co do niego, realistą czy idealistą i dajesz się temu porwać?
Twoja firma tak się złożyło że jest tam jakimś podwykonawcą, czy manewrowałeś karierą jakoś w tym kierunku żeby się tam znaleźć?

nie mam celu jako takiego; wszyscy umrzemy i to czy osiagniesz
Jak zawsze w komentujących są dwa obozy, za i przeciw. Nieskończone argumenty na wykopie co roku. Według mnie większość emigracji to zarobki, czy niższe podatki itd. Nie ma do tego statystyk, ale większość emigracji w latach po 2000 to emigracja zarobkowa imo.
@interpenetrate:

@sm3rf-m4rud4: no teraz to musisz opowiedzieć coś więcej :D Podzielasz entuzjazm i zafascynowanie tym projektem? Jesteś sceptykiem co do niego, realistą czy idealistą i dajesz się temu porwać? Twoja firma tak się złożyło że jest tam jakimś podwykonawcą, czy manewrowałeś karierą jakoś w tym kierunku żeby się tam znaleźć?


Moja firma jest jedna z chyba trzech firm, ktore operuja na taka skale w Arabii Saudyjskiej. Mamy bardzo dobre kontakty
@Przegrywek123: Zajebiście się narzeka ale 100% prawda, pracuje i obserwuję głownie wsie i rolników za granicą taka praca. Z całej europy najbliższa mojemu sercu na ten moment jest Serbia bo można normalnie robić bimber, sprzedawać i pracować. Zachód jest bardziej przegniły i spaczony niż polski rząd :D
@Sultanat_Muszelki: no nie wiem, byłem i na Ukrainie i w Czechach i w Niemczech i w Holandii i szczerze mówiąc to Polska na razie najlepiej wypada jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko możliwości jakie stwarza ale też standard życia. Żadnych konkursów do wynajmu mieszkań lub kupna, bezpiecznie o każdej porze dnia i nocy, praca biurowa właściwie bez problemu, kasa może nie jest super ale za to nikt ci nie #!$%@? żebyś
@bob-obo: A zdecydowanie nie kłócę się! Tak jak pisałem wcześniej - mieszkanie mam po innych Polakach więc cenowo jest ok, jakbym musiał z rynku coś wziąć przez agencje to płaciłbym dużo więcej. Ofertę pracy dostałem na tyle dobrą, że mocno podnieśliśmy standard życia, chyba najbardziej nam żal znajomych którzy zostali w Polsce, aczkolwiek mamy też taką tendencje w rodzinie wśród znajomych że mniej więcej połowa też rozjechała się po świecie -