Wpis z mikrobloga

@Notes: i ta radość po powrocie, nigdy nie widziałem ludzi tak cieszących się bardzo na widok tego depresyjnego środowiska pełnego smutnych mord, bezcenne :)))
W Polsce wszyscy są krystalicznie w porządku! Jak z resztą wspomnial pan prezydent XD


@Notes: ostatnio się zastanawiałem na fenomen polskiej twarzy i czemu brakuje uśmiechu. My Polacy doszukujemy się przyczynowości uśmiechu i jeżeli ktoś zwłaszcza obcy uśmiecha się w naszą stronę to czujemy podskórnie, że nas na coś wyr#chał albo z nas się śmieje.

Oczywiście są też uśmiechy sytuacyjne jak mówienie dziękuję do widzenia, czy miłego dnia to coraz częściej
@Desire22: e nie jest zle. Tzn, przyjechalem pierwszy raz zeby obejrzec dom i pojechalismy na plaze gdzie chcialem sobie kupic frytki, to nie moglem zrozumiec o co mnie facet pyta z poczatku ale idzie sie przyzwyczaic. No i inzynierzy u mnie w firmie mowia relatywnie normalnie wiec mialem dosc plynne przejscie. Slysze roznice miedzy Londynem i Newcastle, ale rozumiem spokojnie oba akcenty. Inna sprawa, ze od lat w pracy rozmawiam z
@skarpetyodyna typ co se nie radzi w kraju więc musi się dowartościować pisaniem takich tekstów do typa co nigdy na szparagach nie był xd
Z resztą nawet jakbym był.. praca jak praca. Ale dlatego że masz p0laczkowy umysł to tego nie zrozumiesz
@Notes: tak, w Polsce wszyscy jesteśmy dobrzy. Nie lubię tego idealizowania Polaków. Sama nią jestem, sama mam grzechy na sumieniu. Inni ludzie też mają #!$%@? mentalność, ale przecież Polska i Polacy to idealne miejsce i społecznosc…
@Zielonybocian: Ja tez pol zycia na emigracji w niemczech, holandii, uk i to w jakich warunkach mieszkaja polacy jest nie do uwierzenia dosłownie jak szczury, przewaznie wykonuja prace mało ambitne, lokalsi tez za imigrantami nie przepadaja, z koleji w polsce pol roku pogoda depresyjna, ludzie smutni zawistni, teraz to ceny wysokie jest szansa jeszcze w cieplych krajach gdy ktoś ma prace zdalna
@Yurakamisa gdzie te kompleksy? Bo napisałem prawdę, że ludzie mają gęby w księżyc? Przecież to popularna opinia XD a ty mi tu o kompleksach jakieś projekcje piszesz
@Sultanat_Muszelki: To było śmieszne z 10 lat temu. Ostatnio słyszałem rozmowy amerykanów i polaków mieszkających w USA zachwalających jakość życia w Polsce. Szczególnie podkreślali bezpieczeństwo. Rodowita amerykanka - żona jednego z nich nawet zechciała przeprowadzić się na kilka lat do PL.