Wpis z mikrobloga

Ambasador Chin to jednak badass. Chciałabym tak na poczekaniu umieć wymyślać odpowiedzi na poniżenie przez drugiego człowieka. Przychodzi do ambasady ubrany jak lump Owsiak mówiąc swoim strojem: mam cię gdzieś chiński manlecie. Ambasador ma dosłownie kilka sekund na reakcję zobaczywszy Owsiaka i bardzo ograniczone możliwości, bo przecież nie wyjdzie się nagle przebrać. Co robi? Decyduje się napluć w ryj Owsiakowi nie rozpinając marynarki przy siadaniu. Co za akcja.

#chiny #owsiak #savoirvivre #modameska #logikaniebieskichpaskow
WielkiNos - Ambasador Chin to jednak badass. Chciałabym tak na poczekaniu umieć wymyś...

źródło: temp_file6525753418911857795

Pobierz
  • 58
@DoktorStyle a teraz wyobrazmy sobie, że na spotkanie tak ubrany przychodzi dajmy na to taki Błaszczak, czy Ziemkiewicz. Kwik byłby taki że szyby by postrzelaly na Czerskiej.
Podwójne standardy, ot co.
Ja też np dostosowuje się do poziomu rozmówcy , jeśli ktoś okazuje brak szacunku przechodzę do tego samego


@Linnior88: ty do nikogo nie masz szacunku
Pewnie dlatego, że jesteś gruba, brzydka, masz bordera.
Typowa toksyczna p0lka.
Owsiak faktycznie jak lump wygląda.


@andbatros: Wygląda jak normalny człowiek, a nie obwoźny sprzedawca w garniaku. Ja nawet nie mam garnituru, bo nie jestem niewolnikiem. Nikomu nie muszę niczego wciskać.
@Dietetyq: Wiesz, na tym polega klasa i wolność, że nie musisz się dostosowywać do innych. Niech noszą te swoje garnitury, skoro są od innych zależni. Owsiak przyszedł jako wolny człowiek.
@Dietetyq: Wiesz, na tym polega klasa i wolność, że nie musisz się dostosowywać do innych. Niech noszą te swoje garnitury, skoro są od innych zależni. Owsiak przyszedł jako wolny człowiek.


@editores to jest właśnie brak klasy, wiocha. Ale lewak tego nie pojmie.
@Dietetyq: Wiesz, na tym polega klasa i wolność, że nie musisz się dostosowywać do innych. Niech noszą te swoje garnitury, skoro są od innych zależni. Owsiak przyszedł jako wolny człowiek.

@editores to jest właśnie brak klasy, wiocha. Ale lewak tego nie pojmie.


No dokładnie, bo tego typu "ynteligent" widzi w jakimś powszechnym kanonie i normie opresję - gdzie właśnie to świadczy o kulturze osobistej.

Do ślubu rozumiem też w bluzie z
@editores dostosowanie stroju do okazji owszem świadczy o kulturze. A jak ktoś uważa to za odbieranie mu wolności, bo on jest ponad to i ma prawo wyglądać jak lump np. na pogrzebie czy ślubie to zwykle się okazuje lewakiem.
@editores: O kulturze osobistej świadczy garnitur. ;)) Ja #!$%@?ę.


Niesamowite zdziwienie, a powiem Ci więcej - jedzenie w knajpie przy użyciu sztućców a nie łapskami jak i obcinanie paznokci a nie ich obgryzanie oraz mycie zębów po każdym posiłku również świadczy o Twojej osobistej kulturze.