Wpis z mikrobloga

@Kalinka89: zobaczymy, ja tego nie wiem, może materiały te będą produkowane jak pająk przoduje przędzę - czyli będą zawierały ten komponent biologiczny - biogradowalny, naśladujący i podobny o natury.
@Kalinka89: jak się pojawiła moda na wytarte kolana to pierwsze skojarzenie, które zawsze mieliśmy z kumplami było takie, że właścicielka takich spodni musiała dużo gał #!$%@?ć. Do tej pory jak widzę jakąś laskę w takich szmatach to uśmiech mimowolnie się pojawia na moich obleśnych ustach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kalinka89: myślę (ale to taka trochę myśl z pogranicza teorii spiskowych, co nie oznacza że niesłuszna) że gdyby przemysł odzieżowy wypromował ubrania które faktycznie ładnie wyglądają, to trudno by im było później przekonywać ludzi że te ubrania są już stare i niemodne i brzydkie i trzeba się ich pozbywać i kupować nowe w kolejnym sezonie. A nie ma co sobie robić pod górkę na przyszłość.

Firmom modowym nie chodzi przecież o
  • 0
@KEjAf: Twoja teoria jest dość trafna, bo kroje eleganckich ubrań to dopasowanie do linii ciała. Przez to wiele z nich może mieć charakter ponadczasowy i służyć przez wiele lat. A to jest nieopłacalne dla przemysłu odzieżowego
@Kalinka89: Myślę że ta moda powoli wraca, na pewno nie będzie miała takiego przebicia jak kiedyś, ale coraz więcej jest sklepów oferujących takie retro ciuchy (i co najważniejsze, z normalnych materiałów, len, bawełna, wiskoza, wełna, a nie gówno poliester). Do tego ludzie, mam wrażenie szczególnie teraz, lubią się czymś wyróżniać, a takie retro rzeczy świetnie się do tego nadają, bo mocno "odstają" stylem od popularnych, modnych ciuchów.