Wpis z mikrobloga

OHP 160KG - BEZ POMOCY NÓG :) Nowy PR. OGIEŃ BYŁ!.

Trening trochę przypadkowo zrobiony. Plany miałem inne, ale asystent treningowy zaniemógł i nie miał mi kto podać sztangi, więc zamiast ławki stwierdziłem że sprawdzę sobie OHP bo bardzo dawno już tego nie robiłem.

Niestety zapomniałem jak bardzo siady potrafiły mi zniszczyć łapy, i powodować ogromny tępy ból przedramion. A przedwczoraj robiłem pierwsze ciężkie siady od długiego czasu i dzisiaj wszystko wyszło. No ale już robiąc OHP stwierdziłem NO PAIN NO GAIN i 160kg I TAK ZROBIĘ ( nie nie jestem debilem, chyba, lol. Nie groźny ale po prostu BARDZO doskwierający ból)
W każdym razie nakręciło mnie to tak że 160kg wystrzeliło bez większego wysiłku.
Dalszy trening to właściwie nic godnego uwagi, duperele jakieś, bo na więcej łapy nie pozwoliły.

Ciekawy rok to będzie :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - OHP 160KG - BEZ POMOCY NÓG :) Nowy PR. OGIEŃ BYŁ!. 

Trening trochę prz...
  • 12
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: masz jakąś playlistę z tej muzyki co u ciebie zawsze leci? czy puszczasz to na co masz ochotę? bo naprawdę myślę że te dźwięki są jednym z czynników pozwalających na wygenerowanie TAKIEGO OGNIA!!!!
  • Odpowiedz
  • 1
masz jakąś playlistę z tej muzyki co u ciebie zawsze leci? czy puszczasz to na co masz ochotę? bo naprawdę myślę że te dźwięki są jednym z czynników pozwalających na wygenerowanie TAKIEGO OGNIA!!!!


@krzysztoww: W spotify odpalasz jakiś utwór który Ci się podoba, i wybierasz opcje radio utworu/wykonawcy i masz mnóstwo podobnych utworów.
  • Odpowiedz