Wpis z mikrobloga

W końcu obejrzałem słynnego Forrest Gumpa. Podobał mi się, Hanks świetnie zagrał, scenariusz pomysłowy i dobrze napisany, choć daleko temu do najlepszego filmu świata. Rozumiem jednak zachwyty, wysokie miejsca w rankingach i te oskary. Łowienie krewetek z Danem to najlepszy wątek moim zdaniem

#film #filmnawieczor #kino #forrestgump
Kagernak - W końcu obejrzałem słynnego Forrest Gumpa. Podobał mi się, Hanks świetnie ...

źródło: aHR0cDovL28uYW9sY2RuLmNvbS9oc3Mvc3RvcmFnZS9hZGFtLzEzZWU2MzlmYjkyOGRmOTFhOGNjZGZlOTg0MDk5MjAwL2d1bXBzaHJpbXAuanBn

Pobierz
  • 10
@Kagernak o czym jest ten film w dwóch zdaniach?

O białym facecie opiekującym się czarnym niepełnosprawnym na wózku?

O chłopcu, który ma trudności z chodzeniem, a potem zdrowieje i biegnąc zrzuca metalowe protezy z nóg (scena w memach)?

O gościu, który postanawia przejść przez całe USA? Zapuszcza brodę, telewizja go pokazuje, a on po prostu idzie?

Bo nie wiem czy to oglądałem czy nie. Takie mam obrazy w głowie sprzed kilkunastu lat.
@Erk700: książka na której podstawie zrobili film jest super I jest zupełnie inna. Nawet jest xruga część! Warto wspomnieć że w filmie wykorzystano bardzo profesjonalnie zrobione nagrywki na green/blue screenie - gratulacje id prezydenta jak np
@mk321 film głównie pokazuje historię życia mało inteligentnego chłopaka z południowych stanów usa, który dzięki przypadkowi ma sporo szczęścia w różnych sytuacjach. Film też opisuje sporą część historii usa z XXw.
  • 2
O białym facecie opiekującym się czarnym niepełnosprawnym na wózku?


O chłopcu, który ma trudności z chodzeniem, a potem zdrowieje i biegnąc zrzuca metalowe protezy z nóg (scena w memach)?


O gościu, który postanawia przejść przez całe USA? Zapuszcza brodę, telewizja go pokazuje, a on po prostu idzie?


@haabero: W zasadzie wszystko się zgadza, tylko opiekuje się przez jakiś czas białym na wózku xd