Wpis z mikrobloga

@prawiczek92: bo mam zamiar walczyc z silami chaosu tego swiata i dopoki nie zrzekne sie rodzicow ani rodziny i nie wymarze jakichkolwiek z nimi powiazan jakie mam to nie pokarze twazy nie chce zeby ucierpieli przez moja jednoosobowa krucjate
@prawiczek92: i mozecie sie smiac ale uwazam ze jestem osoba wprost stworzana do tego celu od jakichs 4 lat jestem jakims schizoidem stwierdzonym przez psychiatre przez traume jakiej doznalem od bylego przyjaciela hehe i bylej dziewczyny to znaczy ze emocje nade mna nie maja wladzy i wychowany zostalem na czlowieka uczciwego i dobrego moralnie
@prawiczek92: z kazdym dniem zwiekszaja mi sie o troche mozliwosci nauki wpada coraz wiecej wyswietlen z kazdym dniem odzywaja sie do mnie rozni ludzie ktorzy maja jakos moc nad tym swiatem to uwazam ze mam spore szanse zwyciezyc w tej wojnie a w razie w mam line jeszcze ktorej nie skorzystalem to sie zabije jak bedzie lipton
@prawiczek92: i potrafie z trybu pelnego berserkera przejsc do trybu spokojnego to jak mnie beda chcieli skazac to poprostu wskocze w komunistke sedzine stara ktora skazywala stoczniowcow na syberie i to bedzie moja ostatnia walka a sedzina 80 letnia i policjanci schorowani janusze z duzym holesterolem raczej nie sa godnymi przeciwnikami
@marlboro-gold: i nie pokazuje twarzy i siedze za 10 vpnemi i torem i postuje z wifi mcdonaldsowego a mieszkam w bloku to jeszcze jestem bardziej ukryty i moja kominiarka sprawia ze moge byc kazdym nawet Jarosławem Kaczyńskim ( ͡ ͜ʖ ͡)
i ewntualni chyba pracownicy obcego wywiadu nie sa przygotowani na przecietnego czlowieka takie #!$%@? oni sadza w ktore nikt poprostu nie ma prawa uwierzyc xD ze proboja mnie jakos zaszufladkowac przez swoj program ale nie moga i jak im powiem np ze wierze w kosciol a boga nie to im sie wiesza pasjans w windowsie xD
@marlboro-gold: przekrecaja specialnie moje slowa nie umieja czytac ze zrozumieniem naprzyklad napisze ze czegos nie popieram a oni omina zaprzeczenie i napisza jakbym to popieral xD i w ulamku sekundy wymyslec jak napisac tekst zeby nie mogl byc jakos niezgodnie z moimi intencjami odebrany itd itp xD mordega poprostu ale dobry trening