Wpis z mikrobloga

Autko odebrane z salonu detailingu. Poprzednim razem była nakładana folia ochronna ppf nowej generacji na full front (maska, zderzak przedni, nadkola przednie) oraz wnęki klamek + próg bagażnika, nawoskowanie auta 3900.

Tym razem weszła za 5 klocków folia na: dach, obudowę lusterek, 4 x drzwi, progi od wewnątrz (na zewnątrz jest już baranek) + gratisowo: niewidzialna wycieraczka, roczna ceramika na jeszcze niepowleczone folią elementy, wysprzątanie auta

Jeszcze w tym półroczu dokańczam tył - całość co się da będzie obwinięta folią ochronną + elementy co się nie wrappuje np. zewnątrz klamek zostanie potraktowane powłoką grafenową 5-letnią (10H).

Drugie foto w kom.

#autodetailing #detailing #wrapping #lakiernictwo #samochody #motoryzacja #chwalesie #skoda #fabia
Adamfabiarz - Autko odebrane z salonu detailingu. Poprzednim razem była nakładana fol...

źródło: 20240212_092850

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: co do wnek klamek. Jak kupiłem 20 letnia skodę to wziąłem pastę turbocut za kilkanaście złotych i kawałek szmaty. 2 minuty na klamkę i nawet śladu po rysach nie ma. W innych miejscach też.
Zdarzaki są od zderzania a nie od wyglądania.

Dla mnie wszelakie folie itd ochrony lakieru to poroniony pomysł sam w sobie. Nawet w przypadku ultra mega rzadkich klasyków

Jedyne co tutaj pochwalam to progi od wewnątrz.
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678: Tam coś lepszego niż zwykły baranek jest.

@jmuhha Lakier przez wiele lat pozostaje jak fabryczny bez oddziaływania UV, chemii, guana (ale oczywiście i tak należy zmyć) itp. + chroni przed kamykami, gałązkami, zarysowaniami parkingowymi itp.

@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany
Dla lepszej ochrony lakieru. 9k przód i środek. Dojdzie jeszcze tył wkrótce.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz a mi się wydawało że za dużo wydałem jak zapłaciłem 3300 zł za 3 etapową korektę lakieru + ceramikę na większym aucie :D

W nowym aucie zabezpieczyłbym tylko przód, a resztę zostawił i po kilku latach odnowiłbym lakier one stepem.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Gdybyś nie podawał w poprzednim wpisie że żarłeś gruz, bo kasy za dużo wpakowałeś w auto już na sam start, to może by więcej osób łyknęło zarzutkę.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Nie wolałeś za część tej kasy kupić fajne felgi zamiast jeździć na stalówkach? Tyle hajsu za położenie folii na fabii, powinieneś trafić do galerii ludzi pozytywnie zakręconych. Zakładaj swój tag xD
  • Odpowiedz