Wpis z mikrobloga

Autko odebrane z salonu detailingu. Poprzednim razem była nakładana folia ochronna ppf nowej generacji na full front (maska, zderzak przedni, nadkola przednie) oraz wnęki klamek + próg bagażnika, nawoskowanie auta 3900.

Tym razem weszła za 5 klocków folia na: dach, obudowę lusterek, 4 x drzwi, progi od wewnątrz (na zewnątrz jest już baranek) + gratisowo: niewidzialna wycieraczka, roczna ceramika na jeszcze niepowleczone folią elementy, wysprzątanie auta

Jeszcze w tym półroczu dokańczam tył - całość co się da będzie obwinięta folią ochronną + elementy co się nie wrappuje np. zewnątrz klamek zostanie potraktowane powłoką grafenową 5-letnią (10H).

Drugie foto w kom.

#autodetailing #detailing #wrapping #lakiernictwo #samochody #motoryzacja #chwalesie #skoda #fabia
Adamfabiarz - Autko odebrane z salonu detailingu. Poprzednim razem była nakładana fol...

źródło: 20240212_092850

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: jeśli zrobisz tym silniczkiem 500k km powinieneś wylądować w księdze rekordów Guinnessa. Ja rozumiem że motor nie jest wysilony, ale jednak żeby wyprzedzić rowerzystę musisz wciskać gaz w podłogę, wchodzi pewnie ze 3 litry oleju a wał korbowy jest na bank idealnie wyważony przy 3 cylindrach xD
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: bardzo fajnie auto i widać, że zadbane :) Mógłbyś robić jakieś przewozy komercyjne albo w okresie świątecznym oferować vouchery bo podejrzewam, że nie jeden chciałby zostać przewieziony takim cackiem.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz gdzie opłacalność tych zabiegów jak pompujesz w niego takie siano że taniej będzie ujeżdżać aż padnie i kupić nowy?
ty więcej niż jego wartość włożysz w 5 lat
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz a liczyłeś opłacalność tego co robisz? wydajesz na niego bardzo dużo i szybko przekroczysz jego wartość tym dbaniem to taniej wyjdzie kupować nowe auto co jakiś czas
pomijając że on i bez tego by jeździł jeszcze wiele lat jak mój stary opel który nadal może strzelić 1200km w dzień i wiem że się nie rozkraczy
już pomijam moc bo jazda takim autem to tortury są
(miałem pandę 1.1 to coś wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn: Sęk w tym, że zbliża się 2035. I już niedługo nie będzie można kupić sobie kolejnej spalinówki. Więc warto wyrobić w sobie nawyk przedłużania żywotności auta.
  • Odpowiedz