Wpis z mikrobloga

Autko odebrane z salonu detailingu. Poprzednim razem była nakładana folia ochronna ppf nowej generacji na full front (maska, zderzak przedni, nadkola przednie) oraz wnęki klamek + próg bagażnika, nawoskowanie auta 3900.

Tym razem weszła za 5 klocków folia na: dach, obudowę lusterek, 4 x drzwi, progi od wewnątrz (na zewnątrz jest już baranek) + gratisowo: niewidzialna wycieraczka, roczna ceramika na jeszcze niepowleczone folią elementy, wysprzątanie auta

Jeszcze w tym półroczu dokańczam tył - całość co się da będzie obwinięta folią ochronną + elementy co się nie wrappuje np. zewnątrz klamek zostanie potraktowane powłoką grafenową 5-letnią (10H).

Drugie foto w kom.

#autodetailing #detailing #wrapping #lakiernictwo #samochody #motoryzacja #chwalesie #skoda #fabia
Adamfabiarz - Autko odebrane z salonu detailingu. Poprzednim razem była nakładana fol...

źródło: 20240212_092850

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • 0
@szynall: Ale to żarłem gruz 20 miesięcy temu. A przez ten czas wiele się zmieniło. M.in. właśnie dzięki poszerzeniu horyzontów finansowych przez posiadanie niezawodnego auta.

@GryzeKisiel Wygląd to cel drugoznaczny. Cel pierwszorzędny to zadbanie by wydłużyć zadbanie auta na kolejne lata.

@bonus Będę dodawać tag #fabia

@open_or_die Też myślałem o tym na początku. Ale postanowiłem pójść na całość - Ułan zarabia na siebie.
  • Odpowiedz
  • 11
Psychofana Skody Fabii jeszcze nie widziałem XD


@kimunyest95: ten gość albo trolluje albo ma ostry autyzm(zobacz jak zmasakrował ostatnią wykop pake), jednak przyznam, że z ogromną ciekawością czytam każdy jego wpis
  • Odpowiedz
  • 0
@ArekMaupa: Po 5 latach ten silnik pewnie będzie miał nabombane 150k - 175k km (teraz po 20 miesiącach ma 64k). To iest nic dlatego silnika. Jak się dba, to ten silnik zrobi i z 3x tyle. A potem można zrobić remont generalny i jeszcze dalek jeździć.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz rozumiem Cię doskonale. Ostatnio lakierowałem Seicento, zabezpieczałem folią i obszywałem wnętrze skórą. Razem z pakietem carbonowych dokładek zapłaciłem 65 tysięcy złotych. No, ale ja to auto szykuję dla wnuka.
  • Odpowiedz