Wpis z mikrobloga

@Szufelka: ale to ty stchorzyłes powiedziałem ci jutro 15 hala gwardii a ty sie obsrałeś i zmieniłęś temat XD

teraz mi karzesz jechać DOSŁOWNEI na koniec Polski ale wiesz co?

moge wyjsc z trenerem Antonoczakiem czy jak ten cuck mial na imie. Rozwale twojego trenera z jedna reka! Tym razem też mozesz postawić na goscia z dwoma rękoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sablewski69: wiem jak tacy internetowi wojownicy się ustawiają koniec końców byś siedział rozstrzęsiony w domciu z mamą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcesz bić się z osobą która nawet nie kontaktuje ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyjedź do Rzeszowa podam ci adres sali jak nie przyjdę wtedy możesz napisać że się obsrałem wykopkowego przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a wy myślicie, że Szeliga to jakiś wymiatacz w sporach walki i nie ma w Polsce ludzi trenujących rekreacyjne co by go naklepali? Dobrze sie odkleja już od tych freak fightów
@Dezyderiosh: fajnie odpowiadasz na kwestie których nikt nie poruszył. chłop postawil na natana marconia ze #!$%@? szelige i o tym jest cała pisanina. @Szufelka stary ja prawdopodobnie nawet nigdy nie przejade przez Rzeszów. dlaczego? bo to dziura i wasi ludzie przyjezdzaja krasc nam prace XD ale spotkajmy sie w połowie drogi a to wypada na Gwardii jutro o 15. no chyba ze ejstes taki obsraniec ze najpierw wyzywasz do walkia potem
@sablewski69: ahahahaha się dziwię że nie przyjedziesz raz że badeje obsrane dwa nie masz na rozrywkę 40 zł to skąd miałbyś wziąść na paliwo lub bilet trzy nawet jakbym przyjechał to byś się obsrał i jedyne co byś robił to pisał kolejny post na wykopie
( ͡° ͜ʖ ͡°)