Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem na 3 roku informatyki i szukam pierwszych praktyk/stażu, ale nie jestem do końca pewien co powinienem napisać w CV tak, żeby nie było za bardzo puste. Mam trochę mało projektów zrobionych - takie warte pokazania to gra Space Invaders (Python) i kalkulator na Androida (Kotlin). Sporo mam takiej drobnicy z przedmiotów, ale to zwykle są jakieś małe, proste programy albo projekty grupowe. Co w takim razie by według was było dobre do zrobienia pod CV i ile takich projektów powinienem mieć w sumie? Najlepiej coś pod C++, bo ten język znam całkiem dobrze, a nie mam co pokazać. Wiem, że trochę późno się za to zabieram. Doradźcie coś proszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#it #informatyka #naukaprogramowania #programowanie #programista15k #praca #studia #staz #praktyki #cv



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Każdy ma #!$%@? na twoje pet projecty XD Własne projekty to mit powtarzany przez słabych kucy dla nowych, o ile nie masz kontrybucji w popularnym projekcie open-sourcowym, to nikogo nie interesuje co masz na swoim githubie. Będą studentem idziesz na staż, wykonujesz test na staż, czy tam rozmowę i dostajesz pierwsze doświadczenie. To czy napisałeś sklep, gdzie większość kodu została skopiowana z tutoriali od pajetów z udemy, nikogo nie interesuje.
  • Odpowiedz