Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie z kawką i myślę jak mój salonik będzie za kilka miesięcy wyglądał :)

Takie poranne #chwalesie
Stan deweloperski - niby nic wielkiego ale cieszy, szczególnie że decyzja o kupnie działki i budowie została podjęta pod wpływem impulsu i nie miałem bladego pojęcia jak zabrać się do następnych etapów i wszystko ogarnąć. A wyszło znośnie :)

Kosztowo szkoda gadać - mogłem dalej wynajmować i zamiast tego co mam jeździć nową S klasą ( ͡º ͜ʖ͡º) ale przynajmniej swój kąt będzie.

Nie oszukuje się i wiemy, że teraz czeka mnie najgorszy i najdroższy etap ale odwrotu nie ma :P

Jak chcecie to plusujcie to Was zawołam może pod koniec roku, może na wiosnę jak już posadzę cztery litery na właściwej kanapie.

#budujzwykopem #remontujzwykopem #budowadomu #budowa #gownowpis #dom #mieszkanie
ATAT-2 - Siedzę sobie z kawką i myślę jak mój salonik będzie za kilka miesięcy wygląd...

źródło: temp_file5496295762266752147

Pobierz
  • 65
@ATAT-2: Ciekawy jestem twoich wrażeń po czasie z tego okna przesuwnego. Mnie znajomy przedstawiciel skutecznie zniechęcił, mówiąc, że są bardzo awaryjne, bo takie wielkie okno trzyszybowe swoje waży i mechanizm się szybko wyrabia, a po gwarancji nikt się nie chce z tym bawić.
via Android
  • 0
@lycaon_pictus taras jeszcze do przemyślenia bo też niedaleko jest piwniczka która chcemy zachować. Na pewno będzie w L bo widoczne drzwi też będą na niego wychodziły z kuchni co by było wygodnie pod względem kulinarnym :)