Wpis z mikrobloga

Powrót do szukania pracy. Życie jest piękne. Jak by pan zaksięgował to, jak by pan zaksięgował tamto, proszę opowiedzieć o swoich doświadczeniach, mam nadzieję, że nie przeszkadzają nadgodziny, a potem przy pytaniu o stawkę na odpowiedź 5000 brutto krzywią się jakbym im narobił na dywan. W jednym miejscu, w którym im pasowałem i nie mieli zastrzeżeń okazało się, że stanowiska nie będzie, bo pani nie zdecydowała się przejść na emeryturę. Pech straszny.

#przegryw #bezrobocie #pracbaza #ksiegowosc #zalesie
  • 7
@DeoLawson: Jeszcze przez jakiś czas w dziale księgowym w NFZ, od przyszłego miesiąca na bezrobocie. Rozmowa była w B S S w Łodzi (Outsourcing). Doświadczenia koło półtora roku i sobie powoli kończę II stopień w SKWP.
@Ignacy_Patzer: Dobra, to wiele wyjaśnia. Studia skończyłeś? Nie lepiej próbować się dostać do działu księgowości w jakiejś normalnej firmie, a nie gówno korpo? Potem Transfer do kontrollingu i jak będziesz kumał to stawka x3
@DeoLawson: Próbowałem (przed NFZ chwilę się zaczepiłem jako praktykant w audycie w KPMG), ale intensywność i godziny pracy mnie przerosły. Kiepsko też sobie radziłem z pracą z klientem, o wiele lepiej się czuję "na zapleczu".