Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #p0lak #blackpill

Patrzcie i uczcie się p0lusy, tak wygląda prawdziwy związek na równym poziomie… dlatego wolimy seksownego faceta, który dzieli się obowiązkami z partnerką, niż ulanego Mariuszka, który nawet nie potrafi schować naczyń do zmywarki… Czarnoskóry mężczyzna wie jak traktować kobietę jak księżniczkę i jest otwarty na świat.
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #p0lak #blackpill

Patrzcie i uczcie się p0lusy, t...

źródło: IMG_8324

Pobierz
  • 41
  • 0
@Strigiformesman: Tak? Nie widzę tu nic rasistowskiego, natomiast wasze treści są ZAWSZE ksenofobiczne i seksistowskie. Do tego dochodzi ojkofobia. Ciekawa jestem czy swojej matce byś cisnął tak jak tutaj obcym kobietom :))
@Mamaboss
Polscy mężczyźni:
Hej a może zaczniemy służyć kobietom. Zaczniemy akceptować zdradę, z kobiecej urody zrobimy temat tabu, a brzydkie kobiety zaczniemy nazywać ładnymi tylko dlatego że są chude . Będziemy twierdzić że coś się kobiece należy, naprzyklad wierność z przydziału. Kobiety to docenią.
Kobiety napewno docenią poświęcenie i cierpienie mężczyzn. Napewno prawda?

Tymczasem polki:
......
  • 0
@pawel89uri: niezła odklejka widzę, co ma to wspólnego z tenatem? Tak slużycie kobietom, że większa cześć facetów około trzydziestki mieszka nadal z mamusią, która gotuje, pierze i sprząta xD
  • 0
@MrMas: Nie wiem co jest niby ohydnego w tym, że człowiek ma ciemny kolor skóry xD i co tu ma głupota do tego, że czarni na poziomie mają zazwyczaj mega styl, luz w życiu, są otwarci na nowe doświadczenia a do tego są mega zadbani, czego nie można powiedzieć o p0lusach?
@Mamaboss
Co ty piepszysz.
To wy jesteście brzydkimi niedziewicami które twierdzą że pozmywanie naczyń to ciężka praca XD

Jesteście tak brzydkie (oprócz nie wielu ładnych polek) że faceci musieli sobie wymyślić jakieś zamienniki w postaci "chudości " czy innej "młodości "

Bez polskich mężczyzn byście poumierały w locie. Tylko nie wiem czemu faceci dali sobie wejść ma głowę i zaczęli służyć kobietom. Nawet nie potrafią was porządnie zdradzić w odwecie za zdradę