Wpis z mikrobloga

Close grip bench vs bands 252,5kg x 1 (202,5kg bar + 50kg bands) I mam już DOSYĆ! LOL.

Ostatnim razem robiłem ten wariant łapiąc na długość kciuka od gładkiej cześci gryfu, teraz złapałem właściwie tuż przy gładkiej części, co przy moich gabarytach już jest naprawdę wąskim chwytem. TO daje dłuższy ROM i naciąg z gum pewnie też jest większy niż te 50kg, ale już nie chciało mi się tego mierzyć dokładnie, więc liczę 50kg i tyle.

Elegancko widać na tym powtórzeniu co się dzieje gdy nie ciśniemy do końca :) Bo tutaj zrobiłem błąd, może przez zmęczenie, może przez to że za bardzo skupiłem się na tym żeby to #!$%@?ć z całej siły z dołu, i zapomniałem właśnie żeby ciśnąć do końca przez cały zakres ruchu, i gumy mnie "złapały" Co widać na nagraniu, jak nagle sztanga stanęła, gdyby to był większy ciężar to już mógłbym tego nie docisnąć.

A czemu mam dosyć? Bo w końcu się dojechałem :P Potrzebne były do tego ekstremalne warianty, czyli

Ponad tydzień temu box squat vs bands 1RM,
https://wykop.pl/wpis/75190345/box-squat-vs-bands-365kg-dzisiaj-niezbedne-byly-du

A ostatniej niedzieli, SSB box squat vs chains 1RM i SSB GM vs chains 1RM
https://wykop.pl/wpis/75281035/ogien-tak-ssb-box-squat-vs-chains-380kg-280kg-bar-

I ta ostatnie niedziela mnie zniszczyła po prostu na amen lol. Następnego dnia nawet nie dałem rady dokończyć cardio na bieżni, zrobiłem 30min z założonych 45min bo po prostu pompa, zmęczenie core i pleców było tak ogromne że nie mogłem dalej chodzić. Nie wspominając że cały dzień czułem się tragicznie, bez apetytu, i po prostu mając dość wszystkiego xD
Ekstremalny trening to i ekstremalne zmęczenie.
Ale tak jak wspomniałem, spodziewałem się tego po takim doborze wariantów ćwiczeń, i dzisiaj był zaplanowany ostatni trening pociśnięty i teraz reszta tygodnia, już troszkę lżej, co myślę że pozwoli mi się zregenerować żeby w niedzielne znowu pocisnąć ostro :)

Po tym wyciskaniu, reszta treningu "kulturystyczna" czyli skupienie się na dobiciu mięśni, wolna ekscentryka, spięcie, pełna kontrola każdego powtórzenia, pompa.

Cały trening
Close grip bench vs bands 252,5kg x 1 (202,5kg bar + 50kg bands)
DB bench 60kg 3x15
Triceps pushdown 4x15
DB kickbacks 4x15
Lat pulldown wide 5x12
Facepull 4x15
Band triceps pushdown 3x60
DB side raise 3x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Close grip bench vs bands 252,5kg x 1 (202,5kg bar + 50kg bands) I mam ...
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
jak opowiadasz jaki jestes sprawny i podkreslasz ile cardio robisz to mowisz wtedy o chodzeniu na biezni?


@calkazcalki: Szybki marsz + skos jeśli chodzi o bieżnie. Chyba nie myślisz że przy 180kg będę biegał, może jeszcze sprinty? A tak kręce cardio na rowerku, interwały nawet ostatnio jakieś wprowadziłem.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@heheszkant: W DB side raise hantle 12,5kg dzisiaj. Krótkie zatrzymanie u góry i wolna ekscentryka, skupienie na izolacji pracy bocznego aktonu.
DB kickback też 12,5kg hantle, i robię hmm standardowo, pochylony, wolny ruch, nie bujam, i trzymam chwile spięcie u góry.
Cieżar mnie zupełnie nie interesował w tych ćwiczeniach, szczególnie dzisiaj. Po prostu praca mięśnia i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
mysle po prostu że jeśli ktoś w marszu wchodzi na tetno ktore moze dawac efekty to co jak co ale nie powinien mówić, że jest sprawny.


@calkazcalki: A więc żeby określić że ktoś jest sprawny, jakie tętno powinien mieć przy szybkim marszu, na średnim skosie, na bieżni ?
  • Odpowiedz
  • 1
ciągle warianty z VS w nazwie, ciągła nierówna walka z gumami, to w końcu musiałeś się doigrać i te gumy spuściły niezły #!$%@? twojemu układowi nerwowemu heh lol


@krzysztoww: Ale teraz chociaż mogę podjąć taką walkę :) Naturalnie właściwie nie używałem wariantów z dużym obciążeniem z gum/łańcuchów, bo to mnie niszczyło tak że psuło mi treningi na kolejny tydzień.
  • Odpowiedz