Wpis z mikrobloga

#kalistenika #streetworkout #silownia #mikrokoksy i #jazonworkout
Dzień drugi bycia Wfistą w liceum w #pleszew xD
Kalistenika w ramach WFu, dzisiaj 2h. Szkoda tylko, że nie każdego udało się namówić w uczestnictwie. W jednej grupie trafiły się osoby, które pomimo zachęt nie chciały nawet spróbować najłatwiejszych wariantów ćwiczeń.
A na przerwie czas dla mnie żeby coś tam na szybko nagrać xd
Jazon - #kalistenika #streetworkout #silownia #mikrokoksy i #jazonworkout
Dzień drugi...
  • 12
  • Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie każdego udało się namówić w uczestnictwie


@Jazon: chyba dobrze. Dzieciak wezmą się za targanie ciężarów, kulturystyka, trójbój, ryż kurczak, sterydy, kreatyna.

A nie jakieś podciąganie na rurkach w lateksowych spodniach i szpilkach high heels ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@nad__czlowiek: w tym wieku nie być jeszcze na bombie to ja się naprawdę dziwię, same chuchra xD
@SlepyBazant no właśnie się śmiałem szefowi, że jak porządny WFista rzucę im piłkę i pójdę ruchać sekretarke xD
@cptyossarian765 prawdziwy kalistenik braku stroju się nie boi, koszulkę i tak się ściąga, a spodnie to whatever, nogi i tak nie będą robione xD
  • Odpowiedz
daj im piłkę i powiedz, żeby sami sobą się zajęli, albo niech robią rozgrzewkę 30 minut


@SlepyBazant: ale koniecznie musi wtedy zniknąć w kantorku wraz z lokalnym szkolnym konserwatorem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jazon: łee Pleszew niedaleko ode mnie
Zazdro, ja bym chciał wuefistę jak chodziłem do technikum co wprowadza takie coś, jakieś nowości, pokaże jak zwiększyć siłę, zmienić sylwetkę, a nie tak jak ktoś pisał jebnie piłkę i na tym koniec
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzysio_misio12: ja ogólnie z Kalisza jestem, ale wyszło tak, że praca sama mnie znalazła i dojeżdżam do Pleszewa xd
My w liceum mieliśmy siłownię, na którą wpuszczano nas może z raz w miesiącu żebyśmy sprzętu nie poniszczyli xd
  • Odpowiedz