Wpis z mikrobloga

Słusznie zwróciliście uwagę, że #rozdajo ma być prawilne, czyli za plusika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I takie też będzie! Dajcie znać, jaką najbardziej nieDOPASOWANĄ do siebie ofertę pracy otrzymaliście w swojej karierze? Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zgarnięcia są bluzy i konsolki Game & Watch ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na odpowiedzi czekamy do 10.03.2024, a zwycięzcy będą mieli możliwość wyboru najbardziej DOPASOWANEJ do siebie wersji konsoli!

Jeśli chcecie dostawać TYLKO DOPASOWANE oferty pracy, to skorzystajcie z naszego Matchmakingu. To nowa funkcja naszego portalu, w której wypełniasz swoje wymagania odnośnie oferty - jeśli Twoje wymagania połączą się z ofertą pracy, rekruter poprosi o kontakt. Wtedy to Ty decydujesz, czy chcesz rozmawiać i to tylko o ofertach pracy, które spełniają Twoje oczekiwania! Zero spamu – tylko dopasowane oferty pracy, z widełkami jakich chcesz!

#pytanie #justjoinit #programowanie #praca #pracait #technologia #security #programista15k
  • 25
@JustJoinIT: Po technikum hotelarskim dostałem ofertę pracy jako magazynier w firmie produkującej kotły. Ja głupi i młody, prosto po szkole zgodziłem się. Nie miałem wykształcenia w byciu magazynierem, ale chłopaki z którymi robiłem wszystko mi wyjaśnili, jak działa paleciak, co się dzieje jak się wciska ten guzik do opuszczania paleciaka itp. Nawet wszystko mi ładnie demonstrowali, jeśli czegoś nie wiedziałem, np. jak podnieść paletę ;) Zimą było najgorzej bo trzeba było
@JustJoinIT jestem wykształconym filologiem słowackim, ale od kilku lat pracuję jako manager w IT.
Jedna firma chciała, żebym dla nich tłumaczył instrukcje spawania i montażu kotłów CO z języka czeskiego na angielski oraz niemiecki.