Wpis z mikrobloga

Już tak nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wracam z roboty to atakują mnie flashbacki czego w robocie nie zrobiłem i o czym zapomniałem, potem wieczorem mózg planuje kolejny dzień w robocie, a rano ten debil stara sobie przypomnieć co wieczorem wymyślił przy okazji nie dając spać do 1 czy 2 wiedząc o pobudce o 5:30. Cholerne więźenie, zasypiam myśląc o kolejnym dniu w robocie zamiast przy różowej ale z tego co część mówi ciężko znaleźć normalną różową... tak źle i tak #!$%@? #!$%@?ąłby jakiś porządny zawał albo udar no albo jakiś pijany za kółkiem #!$%@?ł w busa którym jadę i skończyło to wszystko.
Taki wysryw na początek tej #!$%@? środy, wracam do przypominania co dzisiaj zrobić
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #januszex
  • 18
@mati1990: no to co że masz 10 rzeczy, skoro masz tyle obowiązków to tym bardziej nie musisz wszystkich zrobić na czas bo pewnie wykonujesz więcej obowiązków niż na jeden etat przysługuje. Rób bez pośpiechu a jak będzie miał jakieś ale to powiedz mu że się nie rozdwoisz. Ciesz się że nie musisz harować na żonę i dzieci, bo wtedy dopiero jest przesrane. A ty zarabiasz pewnie koło minimalnej i przejmujesz sie?
@mati1990: No to nie przejmuj się, pewnie jesteś dobrym pracownikiem skoro tak podchodzisz i tak se myśl. Ale nie myśl że za wszelką cenę musisz wszystko zrobić przez Janusza oszczędności etatowe. Pośpiech w pracy powoduje wypadki, pamiętaj o tym, dopiero wtedy zaczynają się problemy. Wyluzuj i rób bez przesady a jeśli mu się nie podoba bardzo to powiedz mu że może cię zwolnić jak chce a i tak cię nie zwolni.
@mati1990 Masz kredyt na głowie? Długi za które ściga Cię mafia? O alimenty raczej Cie nie podejrzewam ( ͡º ͜ʖ͡º)...

Jeśli nie, to czym się przejmujesz? Jak nie ten Januszex to następny, no chyba że mieszkasz i pracujesz na jakimś zadupiu...