Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego szukanie kobiety gdy ma się 30 lvl to taki koszmar? Właściwie to zawsze było trudno ale jak byłem na studiach (a to było dawno) to myślałem, że jestem Bogiem, bo babski kierunek i zawsze był kontakt z kobietami. Kto by pomyślał wtedy "bierz jakąkolwiek bo studia miną i zostaniesz sam". Z drugiej strony 99% znajomych których miałem to poznało się właśnie na tym etapie socjalizacji i są do teraz. Co im zostało teraz? Apki randkowe które nic nie wnoszą i non stop te same toksyczne osoby od lat. Nie ma gdzie indziej poznać, bo opcje się pokończyły.

#przegryw #podrywajzwykopem #incel #randki #milosc #doomer #przemyslenia #agepill #doroslosc #depresja #samotnosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30tce #tfwnogf #tinder #suicidefuel #zwiazki #relacje #redpill #zycie #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego szukanie kobiety gdy ma się 30 lvl t...

źródło: 76c7381d0b9478843a84bec2e4a3430f

Pobierz
  • 7
@Maxior99: pewnie jeszcze młody jesteś tj. przed 30

moim zdaniem trzeba myśleć pozytywnie - jeśli już te apki są grane to realnie z zegarkiem w ręce 10 minut dziennie max bo i tak prawdopodobieństwo niewielkie sukcesu (ale nie zerowe) - a zwielokrotnienie tego czasu w apce nic nie daje

pozostaje praca nad sobą i okresowe próby gadki na mieście w ramach jakichś wydarzeń kulturalnych
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Dlaczego szukanie kobiety gdy ma się 30 lvl to taki koszmar?


Nie wiem, ale w sumie ja niecsxukam, bo nając prawie 40 lat i będąc prawiczkiem również oczekuję dziewictwa, a takiej która by chciała prawie 40 letniego prawiczka żadna dziewica nie będzie chciała, bo zbyt duża różnica wieku, więc poszedłem w mgtow.