Wpis z mikrobloga

#jedzzwykopem #gotowanie #gotujzwykopem #rower #mikrokoksy

Spóźniony obiad potreningowo, porowerkowy, 300g+ rostbefa z biedry (roast me), 70g ryżu i troszkę pomidorków z kiełkami rzodkiewki.

Czekałem na siłce aż deszcze przestanie lać by móc wrócić rowerem do domu. Po drodze napotkałem wielkie bajoro po deszczu, bez możliwości jego ominięcia. Nie wiedząc jak głębokie, dokonałem skoku wiary i przejechałem (29 calowe opony), koleżka na składaczku z małymi kółkami stał przy wodzie i łapał się za głowę.
Harzu - #jedzzwykopem #gotowanie #gotujzwykopem #rower  #mikrokoksy 

Spóźniony obiad...

źródło: IMG_20240323_201928

Pobierz
  • 6
@Harzu: niesamowita wręcz fantastyczna historia, oniemiałem, na ilu portalach, heh, społecznościowych to wstawiasz? Ależ wybitny dzień i obiad, nara.

Jak masz autyzm to sorry.
  • 0
@T1001: milusiński jesteś, małe rzeczy się liczą :)

@LuCzadoreQ nie mam xD

@Loob77 Daje radę - to mój ulubiony obiad do zrobienia na szybko. Oto przepis, skądś z neta wziąłem i stosuję od dłuższego czasu:

Wyjmuję steka co najmniej godzinę przed przyrządzeniem, myję w wodzie i osuszam. Następnie obtaczam w małej ilości oliwy z oliwek i daję trochę pieprzu. Wrzucam do grilla elektrycznego (pewnie na patelce też idzie zrobić, ale trzeba
@Harzu:

300g+ rostbefa z biedry (roast me)


@Harzu: no muszę, nie mogę się powstrzymać XD nie z powodu skąd mięso, to nie Ameryka że wszędzie można łatwo kupić super steka. Nie bez powodu nie robi się steka na takim zamykanym grillu, z zewnątrz wygląda jak ugotowany, brak jakiegokolwiek wysmażenia , skorupki z braku lepszego polskiego słowa.

pewnie na patelce też idzie zrobić, ale trzeba dać więcej tłuszczu


nie dajesz więcej