Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od jakiegoś czasu czuję ból w łopatce, który nasila się, kiedy pracuję przy komputerze i ręka nie ma podparcia na fotelu. Kiedy prostuję plecy, odciągając lewą stronę pleców do tyłu, to słyszę "strzelanie" i czuję taki ból, jakby mnie ktoś tam nożem ugodził. Próbowałem sam to zaleczyć smarując maściami z diklofenakiem/ibupromem, ale raczej nic nie dają. Chwilową ulgę przynosi jedynie gorący prysznic.

W związku z tym, że męczę się z tym od kilku tygodni i nie chce przejść, trzeba skorzystać z #medicover i się teraz zastanawiam, czy uderzać z tym do ortopedy, czy do fizjoterapeuty w ramach "Poradni bólu układu ruchu". Ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

#zdrowie #medicover #medycyna i jako, że sam pracuję jako programista i wiem po znajomych, że ból pleców to plaga w IT, to #programista15k #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: fizjo. Miałam dokładnie to samo. Mięśnie wchodzą pod łopatkę. Trzeba to rozmasować serią zabiegów i ćwiczyć w domu. Aaaa no i polecam przemyśleć ergonomie w pracy. Podparcie łokcia i zakup myszki wertykalnej. Bo nic Ci po tych wizytach u fizjo jak nadal będziesz siedzieć źle przy kompie.