Wpis z mikrobloga

@piotrlionel: wiadomo lepiej sie nie rozmnozyc tylko sponsorowac cale zycie gowniaki patologi. Ego sprawia ze czujecie sie lepiej niz patusy, panstwo to popiera I pomaga w redystrybucji waszych pieniedzy w celu chodowli niezadajacego pytan motlochu, uzaleznionego od tego co pan da.
@dddpajak co ma jakakolwiek ilość ewolucji do mojego stanu?
Nie jestem niewolnikiem tych co instynktownie chcieli sobie geny podać dalej, szczególnie kiedy już od dawna nie żyją. Oni zrobili to co chcieli, więc ja też mam prawo zrobić to co chce.
O wolność właśnie chodzi, by nie być przykutym łańcuchem przez biologie na którą nie miało się wpływu. Tylko jak człowiek swoją wolną wolą sam zdecyduje co zrobi, będzie czymś więcej niż
@dddpajak: skąd to przekonanie że musi być ciągle dodatni przyrost naturalny? xD Jako cywilizacja ludzka osiągnęliśmy co się dało na tej planecie, a jeśli zniszczymy całą planetę lub będzie grozić nam jakieś zewnętrzne globalne zagrożenie, to już nie będzie miało znaczenia czy ejakulowałeś w kobietę raz czy 10 razy. Poza tym jak powstanie arka ewakuacyjna z ziemi to nie znajdziesz się tam Ty ani twoi potomkowie, tylko (w najbardziej pozytywnym scenariuszu)
@dddpajak:

niezaprzeczalnego sensu zycia


"Sens" ten został już wielokrotnie logicznie zaprzeczony (#efilizm / #antynatalizm).

przerwac miliony lat ewolucji, dzieki ktorej wogole istniejesz


Istnienie (w tym szczególności twoje jako entuzjasty rozpłodu) to coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca, więc nie podlega ono racjonalnemu dziękczynieniu.

zaprzepascic tysiace lat ciezkiej pracy I bolu twoich przodkow


Przerwanie ewolucji poprzez zaprzestanie rozpłodu, a następnie wygaszenie szkodliwego zjawiska życia, byłoby jedynym poprawnym wykorzystaniem zasobów powstałych