Wpis z mikrobloga

I tak się żyje pomalutku. Depresje zastąpiłem zmęczeniem, pracowaniem po 13h. Jednocześnie mam ułożone życie, w pracy mnie cenią, wszystko ogarniam a przy tym brak życia intymnego, brak kontaktu z kobietami mi całkowicie ryje psychike. Psychiatra bezradna bo nie ma na to tabletek, terapeuci bezradni bo nie ma nad czym pracować i musze zaakceptować fakt bycia samemu. Tylko ja sam jestem za długo, już wystarczająco długo to akceptuje. W pracy poznaje młodszych ode mnie z dziećmi(!) więc co ze mną jest nie tak, że nigdy nie zaznałem podstawowych ludzkich odruchów jak uścisk dłoni. Nie widzę sensu w takim życiu. Znajduje hobby ale nic to nie daje bo moje myśli ciągle skupiają się na deprywacji emocjonalnej jakiej doświadczam, nie doświadczyłem nigdy człowieczeństwa, uczuć, emocji.
Wszystko to jedna wielka walka o każdy dzień, poświęcając się obecnie pracy i co mi z tego przyjdzie? Nic
Nie wiem, poukładane życie a nigdy bardziej o samobóju nie myślałem XD i co? znowu po raz 2137 na oddział zamknięty, gdzie mnie nafaszerują x2 dawką leków i polecą terapie, którą już odbyłem i jw. nie mam czego przerabiać bo przeszłość i lęki pokonałem a teraźniejszej samotności nie potrafią pokonać oni bo w sumie co mają zrobić? znaleźć mi chętne kobiety? No nie.
Będąc całkowicie nieporadnym, bojącym się wyjść z domu, czułem się, paradoksalnie, o wiele lepiej bo miałem nad czym pracować a teraz to co mnie dobija, tj. dekady samotności, brak zaznania jakichkolwiek pozytywnych emocji, jest zupełnie poza zasięgiem jakiejkolwiek poprawy i osiągnąłem ściane, gdzie albo zgodzę się na dalsze życie w tym bezcelowym ciągu cierpienia albo sie zabije i nikt ani nic nie może mi pomóc.
#samotnosc #depresja #przegryw #samobojstwo
  • 24
  • Odpowiedz
@MrSknerus: Dzisiaj wpadło mi coś takiego, może coś ciekawego o tym piszą:
According to the theory, thwarted belongingness is a psychologically-painful mental state that results when the fundamental need for connectedness—described by Baumeister and Leary (1995) as the “need to belong” (p. 1)—is unmet (see also, Cacioppo & Patrick, 2008).
  • Odpowiedz