Wpis z mikrobloga

jak to jest, że mirasy gardzą polskim rosołem, ale jak widzą ramen to już tym szajsem się zachwycają, bo z innej kultury xD


@m4rio: Ramen nie jest Zupą tak w ogóle tylko daniem podawanym na bulionie.
Rosół jest dość ubogą zupą Bulion + kluchy. Brakuje troche wkładu mięsno warzywnego.
@Kiedys_Mialem_Fejm: dla niego gardzi = nie wrzuca pochwalnego wpisu ze zdjęciem, bo jak wiadomo od dawna: jeżeli napiszesz że uwielbiasz hot-dogi, to znaczy że nienawidzisz schabowego. ¯\(ツ)/¯
Kuchnia japońska jest tak gdzieś 10 lig wyżej. Nie wspominając już o aspektach zdrowotnych. Widać zresztą po średniej długości życia.


@papaj42: czemu w Polsce experci mówią, że zupki instant to trucizna? japońce żrą codziennie i żyją po 100 lat.
rosołu wcale nie trzeba gotować 6h. szkoda prądu i gazu. kupta se szybkowar i zrobita w godzinę.


@MILIARDER_007: upadłeś na głowę albo nigdy nie próbowałeś dobrego rosołku, szybkowar mam ale rosół z szybkowara to wariactwo, tylko wolne gotowanie
jak to jest, że mirasy gardzą polskim rosołem, ale jak widzą ramen to już tym szajsem się zachwycają, bo z innej kultury xD


@m4rio: przyrównać rosół do ramenu, jesteś z podlaskiego?

PS. nie gardzę rosołkiem
jak to jest, że mirasy gardzą polskim rosołem, ale jak widzą ramen to już tym szajsem się zachwycają, bo z innej kultury xD


@m4rio: Mam taką hipotezę, że to może być dlatego że to dwa różne dania.