Wpis z mikrobloga

mirki gdzie sie teraz szuka roboty za granicą, dostalem robote jakis czas temu w startupie ze szwajcarii to mnie #!$%@? prawie od razu bo inwestor chcial ciac koszty xD angielski nie jest najlepszy ale daje rade skoro sie dostalem, ja .net ulegly, robie co mi kaza i zamykam lapka, wyplata najlepiej w euro na b2b bo juz mam dzialalnosc

oczywiscie konto na linkedinie ogarniete i status ustawiony, znalazlem tak dwie ostatnio roboty no ale nie wiadomo kiedy cos moze sie trafi to chce jeszcze poprzegladac na stronach za granica. Tylko zdalnie, zadnej hybrydy nie biore pod uwage nawet jak to jest jeden dzien w miesiacu jazdy do stolicy czy cos

#programista15k #programista25k #programowanie #informatyka #pracbaza
  • 17
  • Odpowiedz
@oreze: bo czasy się zmieniły i nikogo już nie stać na zatrudnianie drogich klepaczy pracujących zdalnie i robiących absolutne minimum. I bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@pan_bogus: no szkoda, jakbym nie próbował i nie pytał to bym dalej zarabiał jakieś bieda pieniądze xD jak nie zapomnę i już znajdę coś nowego to dam tutaj znać
  • Odpowiedz
można też normalnie się starać a nie obijać i zarabiać w Polsce 20k net jako mid (na UoP) i sporo więcej jako senior+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pan_bogus: 20k brutto jako mid w polsce hahah co ty ćpasz?

Największa kontraktornia w Polsce zatrudniająca tysiące kontraktorów, najbardziej prestiżowa gdzie każdy na b2b marzy by tam pracować i się zabija na rekrutacji oferuje 18,600 - 21 000 zł netto
  • Odpowiedz