Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób powyzej 25 roku życia. Czy posiadanie samochodu jest konieczne zeby moc jakąś poderwac?

W gruncie rzeczy auto nie ejst mi zbytio potrzebne, bo do sklepu se moge pojsc na nogach i nawet majac samochod pewnie tez bym chodził na nogach. Do roboty szybciiej sie niraz dostac komunikacją miejską dzieki buspasom, a do tego mzona sobie cos przegladac na telefonie zamiast tracić czas na jazde.

Czasem auto by sie przydalo cos wiekszego przewiezc, ale czasem i to raczej niewspółmierna potrzeba do ksoztu zakupu auta i jego utzymywania, a do tego zawsze trzeba sie pieprzyc z miejscem do parkowania. No i sam ruch tez jest zdrowotny

Ale w kontekście podrywania bab, czy one dlaej tak patrzą na chlopow ze jak ktos bez auta to musi byc nieudacznikiem?

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #zwiazki
  • 99
  • 1
@Sandalas: Ja mam tez problem z okresleniem sie bo nie do konca wiem gdzie bede za jakis czas mieszkal, niedawno mieszkalem w Krakowie, a aktualnie mieszkam w okolicy nieduzego miasta powiatowego i tutaj faktycznie auto jest potrzebne, ale szukam roboty w duzym miescie i jesli znajde znowu w Krkaowie albo mzoe w Warszawie, to tam nawet zbytnio bym nie chcial zabierać auta, bo bez czuje sie swobodniej gdy nie msze sie
  • 0
kupuj. Jestem pewny że jednym z powodów dla których zostawiła mnie była był brak samochodu. Serio mówię


@bieda_kredyciarz_2proc: A po czym stwierdzasz ze tak bylo?
Mogla w ogle nie być Twoją bylą, jesli cie poznala bez auta
@essos: Trzeba pójść dalej i zapytać "po co".
Samochód nie jest po to żebyś go posiadał, tylko po to żebyś woził dupę księżniczce, przyjeżdżał po nią, odwoził, zabierał gdzie chce i przywoził zakupy żeby nie musiała nosić sama. Myślisz że ona przyjedzie do Ciebie tramwajem 3 przystanki? Masz po nią jechać! No i nie byle jaki bo ona się musi dobrze prezentować jak ludzie patrzą gdy wsiada i wysiada. Wygoda i
@essos: Jak nie wzrost, jak nie morda, to brak samochodu - ciekawe co będzie kolejne na liście czynnikow determinujacych udane relacje z kobietami XD

Brak samochodu to nie problem, w twoim przypadku decydujące jest coś innego. Ja jak poznałem swoją partnerkę ponad 5 lat temu, to nawet nie miałem prawa jazdy - nie było mi potrzebne w dużym mieście... Z czasem pojawiło się prawko, samochód, ponieważ zaszła taka potrzeba, a nie
@essos: jeżeli masz 25 lat i myślisz o tym jak zaimponować obcym kobietom i chcesz jeszcze wydawać na to pieniądze to coś jest z Tobą nie tak i to bardzo. Prawdopodobnie problemy z poczuciem wartości.
@RobieZdrowaZupke: Poza miastem nie istniejesz bez auta. Każdy ogarnięty typ ma prawko i auto praktycznie od razu po skończeniu 18 albo dostaje gruza od starych. Musisz mieć możliwość jazdy do pracy zresztą nawet jak masz robotę na miejscu to musisz jakoś jechać na zakupy bo w lokalnym nie ma wyboru. Albo matkę trzeba zawieźć do lekarza. Albo właśnie na randkę jechać. W powiatowych i okolicach to przecież komunikacja nie istnieje w
  • 0
@nobrain: @r5678 No właśnie nie chce imponować, dlatego tak długo nie miałem auta. Ale tutaj nie chodzi o imponowanie tylko bycie postrzeganym za nieudacznika i zacząłem się nad tym zastanawiać