Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób powyzej 25 roku życia. Czy posiadanie samochodu jest konieczne zeby moc jakąś poderwac?

W gruncie rzeczy auto nie ejst mi zbytio potrzebne, bo do sklepu se moge pojsc na nogach i nawet majac samochod pewnie tez bym chodził na nogach. Do roboty szybciiej sie niraz dostac komunikacją miejską dzieki buspasom, a do tego mzona sobie cos przegladac na telefonie zamiast tracić czas na jazde.

Czasem auto by sie przydalo cos wiekszego przewiezc, ale czasem i to raczej niewspółmierna potrzeba do ksoztu zakupu auta i jego utzymywania, a do tego zawsze trzeba sie pieprzyc z miejscem do parkowania. No i sam ruch tez jest zdrowotny

Ale w kontekście podrywania bab, czy one dlaej tak patrzą na chlopow ze jak ktos bez auta to musi byc nieudacznikiem?

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #zwiazki
  • 100
  • Odpowiedz
@essos: po prostu wiele aktywności wymaga samochodu. nie wiem jakie masz doświadczenie z babami (patrząc na pytanie chyba niewielkie), ale jak byś chciał podjechać nad jezioro? jakiś weekendowy wypad w góry? wakacje we dwoje? no i nie każda kobieta mieszka w mieście, jak mieszka pod miastem/na wsi to zapomnij o dojeździe do niej buspasem xD
  • Odpowiedz
Jak sie mieszka w duzej aglomeracji typu Wawka czy Krakow to posiadanie auta i tluczenie sie nim po miescie jest najczesciej utrapieniem. I ci, ktorzy tu mieszkaj od urodzenia doskonale to wiedza. Z kolei przyjezdne sloiki, czesto z wiosek gdzie psy dupami szczekaja maja wlasnie takie przesiadczenie, ze musisz miec tego swojego gruza za 10k i blokowac nim miasto i wkurzac ludzi, bo inaczej sie nie da.

I co do kobiet -
  • Odpowiedz
tylko bycie postrzeganym

@essos: No właśnie. Jakbyś siebie lubił to miałbyś w głębokim poważaniu co obcy ludzie o Tobie myślą, tylko żył tak jak Tobie pasuje według własnych zasad.
  • Odpowiedz
@essos: jak miałem 18 lat i powiedziałem, że jeszcze nie robie prawka to mnie moja luba do której chciałem startować zmierzyła wzrokiem jak debila XD więc dużo mi to dało to myślenia, + raz mi jakaś powiedziała, że nie lubi mężczyzn bez prawka (ona też nie ma jak coś) ale wtedy już miałem więc #!$%@?

Edit: ale zgadzam się z poprzednikami, że o ile nie mieszkasz w wojewódzkim to gdziekolwiek dojechać
  • Odpowiedz
@essos: Sam sobie odpowiedziałeś:

Facet bez auta w mieście wojewódzkim - bez znaczenia bo jest komunikacja.

Facet bez auta na wsi - nieudacznik który nie dojedzie nawet do pracy a co dopiero na podryw xD
  • Odpowiedz
@essos: pewnie niektórym to będzie przeszkadzało, ale jak kobieta coś do ciebie poczuje to chocbys jeździł na hulajnodze nie będzie to stanowiło najmniejszego problemu. potraktuj to jako kolejny filtr przeciwko szlaufom xD
  • Odpowiedz
@essos: jeśli szukasz laski z tego miasta w którym mieszkasz i nie bedziecie wyjeżdzać na randki poza miasto to proszę bardzo, nie kupuj auta, jednak co zrobisz gdy spotkasz laske spoza miasta i sie okaże ze jest fajna i w ogóle pojawi sie uczucie? to co jej powiesz? sorry nie przyjade do Ciebie bo nie mam auta? albo moze ona po Ciebie przyjedzie? juz tutaj nie mówię ze laska nie moze
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: To może opowiem swoją perspektywę. Od kilku lat mieszkam w wojewódzkim mieście z top 3 w PL, aktualnie w centrum wynajmuje mieszkanie. Miałem już kilka samochodów przez ten okres i aktualnie od roku czasu nic, bo po prostu przestał mi być potrzebny i gdziekolwiek wokół komina nie pojechałem to był wiecznie problem z parkowaniem. Mam też pracę zdalną co w ogóle eliminuje jakikolwiek problem z dojazdem. Jak potrzebuję gdzieś konkretnie
  • Odpowiedz
@essos: jak dla jakiejś będziesz czadem to możesz sobie pozwolić nie mieć - o ile nie będziesz jak bez ręki bezbronny jak się coś stanie i auto będzie potrzebne a ty nie masz. Wtedy nawet jak by i było ruchanko to laske raczej tracisz.
Moim zdaniem miej takie podejście - mów że z jakąś będziesz na serio, to wiesz że z taką z którą się będziesz dorabiał więc będziecie mieć wspólne
  • Odpowiedz
@essos nie wiem gdzie ty dupy poznajesz i ile masz lat, ale robisz to strasznie nieudacznie. jak jestes spoko ziomkiem to mozesz byc sredniej urody, srednio zamozny i w ogole sredni a i tak znajdziesz fajna dupe. alkoholicy, dluznicy, przemocowcy, biedaki.. oni wszyscy potrafia sobie znalezc druga polowke w ty pytasz o porady na forum dla przegrywow.. cos nie tak, nie sadzisz?
  • Odpowiedz
@essos: Nie trzeba, ja auta nie mam a sam się spotykałem z fajnymi laskami, które auto posiadały. Po prostu były to ogarnięte dziewczyny a nie puste szlaufy. Oczywiście wiadomo, jak mieszkacie w osobnych miastach to brak auta może być przeszkodą. Natomiast mieszkając w mieście idzie bez tego żyć, sam mieszkam w dużym wojewódzkim i auto sprzedałem bo koszt niewspółmierny do korzyści. Inna sprawa, że jak laska daje ci do zrozumienia że
  • Odpowiedz
@essos: Jezeli mieszkasz w miescie gdzie jest komunikacja to nie. Jezeli na wiosce to juz predzej. Ja nigdy nie mialem samochodu i mieszkajac w wojewodzkim mialem dziesiatki dziewczyn i w zasadzie zadna nigdy mi nie wypomniala mojego braku samochodu.
  • Odpowiedz
@essos: no zajebiście, że tak na logikę wychodzi ci że nie potrzebujesz samochodu tylko że baba tak tego nie analizuje. Czy będziesz w stanie wsiąść z nią w weekend do samochodu i pojechać nad morze lub w góry? Nie, bo nie masz samochodu. Jak dziś nie posiadasz samochodu to tak jakbyś był niepełnosprawny.
  • Odpowiedz
komunikacją z menelstwem, sebiksami i robolstwem


@LezliNilsen: Chlopie ty nie masz pojecia o komunikacji miejskiej. Normalni ludzie jezdzacy do pracy, osoby starsze oraz dzieciaki i nastolatkowie to ponad 99% podrozujacych autobusami. Nie pisz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia bo wychodzisz to totalnego debila.
  • Odpowiedz