Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co za pokolenie...
Zabrałam młodszego pasierba na rolki - dzisiaj pierwsze wyjście z domu po ospie. Pogoda cudna, trzeba skorzystać.
Kask, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki, a ten mały cymbał się wyrżnął tak, że go w szpitalu teraz składają do kupy. Wziął i mi piątek #!$%@?ł.
Jakby grał w CSa do by mu się pewnie nic nie stało.

#dziecko #rodzicielstwo #sport #gorzkiezale
  • 186
Ja się uczyłam jeździć na rolkach będąc w jego wieku, wiele razy się wywaliłam, a ten już nieźle jeżdżąc, się wywalił i złamał rękę.


@Matylda_Megara: Dawniej to się dopiero łamało ręce. Teraz młodzi są dużo ostrożniejsi niż za moich czasów. W mojej klasie nie wiem czy był jakikolwiek chłopak, który sobie niczego nie złamał.
@Matylda_Megara: no to fajnie pilnowałaś. Wzięłaś na siebie odpowiedzialność za dzieciaka, zeby wyjśc na fajną ciotkę, ale teraz gdy spoczywa na Tobie wina, to zwalasz na dzieciaka. Sorry, to ty jesteś odpowiedzialna za jego zdrowie i obecny stan, zawiodłaś. Nie zrzucaj tego na gówniarza.
Dzieciak ma 9 lat prawie, nie będę stała i dmuchała na niego, tuląc i karmiąc cyckiem, bo bombelek.


@Matylda_Megara: bez kitu xD mnie starzy na rower samego puszczali jak mialem 6 lat i nikt wtedy z tym problemu nie widzial