Wpis z mikrobloga

Mireczki! Chciałbym od września zapisać syna lvl 6 na jakąś aktywność fizyczną. Nie mam w tym dużo doświadczenia, ale co będzie najlepsze dla takiego chłopaczka?
Generalnie już dostałem poradę że najlepsza dla takiego malucha będzie gimnastyka, bo pozwoli wzmocnić i rozciągnąć mięśnie i stawy, bez jednoczesnego obciążania, przygotowując do nieco bardziej wymagających sportów. Natomiast po roku-dwóch zapisać na boks albo muay thai.
Sam nie wiem, co myślicie?


#sztukiwalki #mirkokoksy #gimnastyka #boks #muaythai
  • 9
  • Odpowiedz
@hos85: moim zdaniem zapasy beda super - masz tam wszystko: akrobatyka, siła, szybkość. Jak widzę osoby, które od młodości trenowały tą dyscyplinę to jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem.
  • Odpowiedz
  • 2
@dzieju41 @twoj_starrry @PodniebnyMurzyn @onepnch @funckt
Podziękował serdecznie! Po przemyśleniu tematu, zaczniemy od basenu - no i oczywiście nie od września a ASAP. Sam dobrze pływam więc myślę że będę w stanie go nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do sportów walki to jeszcze pomyślimy, mamy trochę czasu. O zapasach nie pomyślałem, ale faktycznie tak czytam i też wchodzą w grę^^ Zobaczę co jest najbliżej na rejonie u
  • Odpowiedz
@hos85 w takim wieku zajęcia sportowe muszą mieć w sobie element zabawy a basen takiego nie ma. W mojej opinii najgorsza opcja, już lepiej ta gimnastyka…
  • Odpowiedz