Aktywne Wpisy

inrzynier +305
źródło: 2026-05-18_18-26-24
Pobierz
beata-libra +18
#raportzpanstwasrodka Czy możecie mi odpowiedzieć co oni wszyscy mają z tym pociągiem do ogórków kiszonych? Ile razy w tygodniu jecie ogóry ??? Szczególnie latem (czy w ciepłych krajach gdzie witaminy C jest ogrom !
Jeszcze świeży ogór ok ale kiszonki ? Nawet bydło karmi się nimi głównie w porze zimowej , a ci żrą je do wszystkiego . Co jest ???
Jeszcze świeży ogór ok ale kiszonki ? Nawet bydło karmi się nimi głównie w porze zimowej , a ci żrą je do wszystkiego . Co jest ???





Heja Mirasy, jak to jest z ubezpieczeniem zdrowotnym jeśli pracuję na pełen etat w UK (jestem tam tylko raz w roku) a mieszkam, żyję, płacę podatki w Polsce? Chciałbym mieć ubezpieczenie w Polsce oczywiście, jak to ugryźć? Na stronach otrzymuje mylne informacje. :( może ktoś jest w podobnej sytuacji i mógłby pomóc? Dzięki.
#ubezpieczenie #kiciochpyta #uk #nfz
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: w tym przypadku pozostaje ci tylko dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce.