Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #programista25k #it #pracait# #pracbaza #kolchoz #scrum #agile #scrummaster #ppbit #nadczlowiek #pracait

Przypominam, że dzisiaj jest dzień w którym @nad__czlowiek zwolni się z pracy jako CRUDZiarz.
Od miesięcy spamuje jak to nie opłaca się iść w programowanie i jaka to marna robota być CRUDziarzem i lepiej montować klimatyzacje i zgodnie z tym co pisał dzisiaj się zwalnia.
DragonBreath - #programowanie #programista15k #programista25k #it #pracait# #pracbaza...

źródło: od_jutra

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
liczba wypalonych osób w tym zawodzie potwierdza jak chu*jowa jest to branża.


@ly000: To niech pakują walizeczki i wypieprzają montować klimę, jestem pewien ze jakoś się tę lukę zapełni i Polska nie upadnie :)
  • Odpowiedz
@DragonBreath: widze, że jeszcze nie wszedłeś do IT (miałeś wpis, że studiujesz), a już nabijasz się z innych, że chcą robić coś innego. @ly000 ma rację, w tym zawodzie jest mnóstwo ludzi, którzy są wypaleni, sam to odczuwam, lecz ty patrzysz na to z pozycji robola, którym pisałeś że jesteś i myślisz, że jak wejdziesz do IT to złapiesz pana boga za nogi i twoje życiowego problemy się rozwiążą bo dostaniesz
  • Odpowiedz
  • 0
no właśnie to robią, nie wiem po co to piszesz. dupa cię boli, że ktoś postanawia coś zrobić ze swoim życiem?


@ly000: Nie nie boli mnie dupa, bardzo mi się to podoba, że zamiast narzekać odchodzą z branży.

lecz ma rację, w tym zawodzie jest mnóstwo ludzi, którzy są wypaleni, sam to odczuwam, lecz ty patrzysz na to z pozycji robola,


@dobry-informatyg: Jak dostalem prace w korpo w której mierzyli
  • Odpowiedz
@DragonBreath: wykonywałem różne prace, ponieważ jako student sobie dorabiałem w różnych miejscach, niekiedy była to praca fizyczna. Ty jesteś jakiś ograniczony?, uważasz, że jak ktoś wcześniej pracował na budowie, a teraz w biurze, to nie doświadczy wypalenia, braku motywacji, ponieważ przypomni sobie jak to było na budowie i to wszystko magicznie zniknie? xD

nie wiem jak mozna byc wypalonym w IT

no to jesteś ograniczony jak nie wiesz
  • Odpowiedz
  • 0
uważasz, że jak ktoś wcześniej pracował na budowie, a teraz w biurze, to nie doświadczy wypalenia, braku motywacji, ponieważ przypomni sobie jak to było na budowie i to wszystko magicznie zniknie?


@dobry-informatyg: Zniknie, nie zniknie. Jak jest wypalony to niech sklada wypowiedzonko i idzie gdzie indziej zamiast pisac bajty w internecie. No chyba, ze on jest ograniczony i nigdzie indziej sie nie widzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@DragonBreath: ale gdzie ma pójść, skoro programowanie, to jest jedyne co potrafi i ma już za sobą X lat w branży?. Masz umysł robola i bierzesz wszystko na chłopski, stąd takie proste postrzeganie rzeczywistości, just change work bro albo wypalenie nie istnieje bo ty nie rozumiem jak można być wypalonym w IT xD.
  • Odpowiedz
  • 0
le gdzie ma pójść, skoro programowanie, to jest jedyne co potrafi i ma już za sobą X lat w branży?.


@dobry-informatyg: Oryginalny wpis sie odnosil do tego, ze jeden bajciarz pisze, ze przy zakladnaniu klimy zarobi prawie tyle samo co przy programowaniu. No to mowie, niech idzie zakladac klimy, przeciez robota dla debila, to w pol roku chyba ogarnie przebranzowienie? I moze zakldac klimy i nie byc wypalony.
  • Odpowiedz
ja tez czasem jestem wypalony ale wtedy przychodzi koniec miesiaca i czas wystawiania faktur, serotonina wchodzi i jakos sie zyje do tego 14stego, 15stego jak wchodzi faktura na konto i tak wkolo
  • Odpowiedz
@DragonBreath: Ogólnie nie idź w programowanie, jeśli dobrze rozumiem, że zmieniasz branżę. Programowanie to - bez hejtu - najgorsza fucha w IT. Idź w jakieś sysopsy albo cybersecurity, gdzie płacą za pierdzenie w stołek.
  • Odpowiedz
@DragonBreath: chcesz klime? 200zl/h za godzinę roboty a i musisz mi umożliwić możliwość zagrania w piłkarzyki z innymi fizolami w czasie pracy. Albo ping pong albo konsola. Przyzwyczajenia z IT ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz