Wpis z mikrobloga

Zbliża się piękny czas majówki, jednak widuję tutaj przykre wpisy od młodych ludzi, świeżo po dwudziestych urodzinach, którzy narzekają na to, że "nie nadają się do życia" oraz wiele podobnych rzeczy w równie przykrym tonie. Przyznam szczerze że jest mi was po prostu szkoda - stąd właśnie przychodzę z konkretnym rozwiązaniem, i to żaden cope. Otóż, nawet ludzie sukcesu jak Malala7 często narzekają (chociaż trzymają to w sobie) na trudy życia. Ich również zalewają przykre myśli, również muszą oni z tym walczyć znosząc wolny upływ czasu któremu towarzyszy bombardowanie negatywnymi bodźcami takimi jak czarne myśli czy lęki. Znaleźli oni jednak sposób walki z tym przykrym zjawiskiem i tym właśnie chciałbym się z wami podzielić. Uwaga, rozwiązanie: przekierujcie swoje myśli na coś produktywnego, na pracę! Zamiast poświęcać czas skupiając się na negatywnych myślach i wprowadzać się w coraz większego doła, zacznijcie z tego dołka wychodzić poprzez przybliżanie się do długoterminowego celu - czyli pracując! Można to ująć metaforycznie: zamiast wykopywać coraz głębszy dół pod sobą, zacznijcie lepiej z tego doła wychodzić! Nie wierzycie mi? Praktykował to nawet sam Malala7 i mam na to dowody na załączonym screenie! Skoro on osiągnął tak wielki sukces wychodząc z prawdziwych oparów, to pokazuje to tylko że sposób FAKTYCZNIE działa!

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
niemalala7 - Zbliża się piękny czas majówki, jednak widuję tutaj przykre wpisy od mło...

źródło: malala_chce_wiecej

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@niemalala7: popieram, pracowałem kilka miesięcy robiąc nadgodziny żeby odłożyć pieniądze i udało sie odłożyć na tyle dużo, że jutro wyprowadzam sie do wojewódzkiego mając jeszcze oszczędności na koncie i prawie dogadaną pracę biurową (majówka krzyżuje plany) jak masz czas żeby narzekać to znaczy że za mało pracujesz, jak będziesz pracował dużo to po czasie zaczną ci sie kończyć powody do narzekania (chociaż zawsze coś sie znajdzie) ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz