Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW: po protestach i dewastowaniu murów i kościolów piorunami, nie pomagam w dzwiganiu bagaży julkom (zwłaszcza ze na 100pr taka mloda taszcząca walizę zamiast poprosić to wymownie się na mnie patrzy z pretensją)
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: w sumie siedzący plecak to rak, tak samo jak stare baby co kładą swoje torby na siedzeniu obok. A tak to nie widzę sensu ustępować młodej kobiecie, która nie jest w ciąży ani nie ma problemów zdrowotnych (otyłość się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Z tym, że się nie ustępuje miejsca randomowej babie to ok, ale ten plecak obok to przegięcie jak jest tłum i ludzie stoją. Jak dla mnie to nie jest tak, że ktoś się powinien w takim wypadku prosić o miejsce. Już nie mówiąc o tym po co w ogóle kłaść ten plecak na krzesło, a nie od razu na kolana, przecież zawsze dochodzi do punktu, w którym jest więcej ludzi
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW kobiet się nie przepuszcza w drzwiach tylko otwiera im drzwi.

Zawsze kisnę jak się faceci gimnastykują gdy drzwi otwierają się do wewnątrz, a ci stoją jak dzbany w tym progu i je trzymają zamiast normalnie otworzyć, wejść i dopiero przytrzymać. XD
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: ja w ogóle pójdę dalej. Jak kobieta wchodzi do autobusu to mężczyźni powinni poprostu wstać i wyjść! Bo inaczej biedne czują się narażone zamknięte w ciasnej przestrzeni z obrzydliwym mizoginem :C

To tak jak z chodzeniem po nocy. Widzisz ze idzie kobieta TO LEPIE #!$%@? NA DRUGĄ STRONĘ (a jeszcze lepiej do pracy) żeby aniołek nie poczuł się narażony.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: powiem więcej - jak widzę rozszczeniową julkę to z automatu się robię chamski. Arogancje bab trzeba tępić. Patrząc właśnie na takie picze hihi jaka ja ładna weź zrób coś za mnie z góry jestem uprzedzony do ładnych dziewuch i zachowuje się czasem jak fiut. Co ciekawe dobrze na tym wychodzę XD a ich miny bezcenne, dysonans poznawczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackpillRAW ja tam jakie kierowca komunikacji miejskiej zauważyłem, że bardzo rzadko pomaga ktoś wejść kobiecie z wózkiem dziecięcym podnosząc ten wózek z dwa razy raptem widziałem taką sytuację. I to zawsze facet pomagał bo kobieta kobiecie ma to gdzieś.
  • Odpowiedz