Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co robicie gdy meczy was #samotnosc ?
Ja sport uprawiam ale cialo nie domaga obciazeniom zeby cos codzienne robic. Musze znalezc cos co mi zajmie czas i nie bede myslec.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ide do klubów sam. czasami cos z tego wychodzi, nowe znajomosci na jedna noc, kolezanki, nowi koledzy (serio). a czesto nic. ale przynajmniej nie czujesz sie samotny w sobotnia noc bo jestes n------y miedzy ludzmi (tylko trzeba zagadywac), a w niedzielna tez nie, bo masz z reguly kaca i nie czujesz samotnosci. albo ons.
  • Odpowiedz