Wpis z mikrobloga

Zjechałem z 107kg w najgorszym momencie do 73 obecnie przy wzroście 1.90, w zasadzie dieta żadna tylko kalorie obcięte i nie jem i nie piję słodkiego i raczej odżywiam się zdrowo choć wleci co jakiś czas kebab, jak stoję jestem chudziutki jednak jak siadam czuję ten tłuszcz na brzuchu, kraty nie ma, miałem spory bebs jak to naprawić? Obecnie planuje 3 razy wbtygodniu 5x5 stronglift + plank trening, dodatkowe 2 dni abs i 2 dni cardio rower bieganie, dieta zdrowa nie chce się ulać jak świniak znowu rezygnacja z tłuszczów typu wołowinka smażona na oliwie? Ktoś jest w stanie coś doradzić, chcę troszkę przypakować i zrobić ten brzuch

#dieta #silownia #trening #dietetyka #gymcel
  • 16
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl nie rezygnuj z tłuszczy bo nie zbudujesz mięśni. Tnij węgle jak coś ale w sumie ty już schudłeś więc jak chcesz budować masę mięśniową to ćwiczenia i odpowiednie makro na lekkiej nadwyżce.
  • Odpowiedz
laczego ma nie ciąć tłuszczy? Tłuszcz nie jest budulcem mięśni


@Potezny_Odyniec: ale jest budulcem hormonów, które są potrzebne do dawania mięśniom sygnałów m.in do wzrostu.

@PanNieznanypl ale cholera wie czy masz ciąć węgle albo tłuszcze bo nie wiemy jakie masz makro.

Robiłeś redukcję, odpocznij 2-3 msc, później masa i kolejna redukcja.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl Chłopie, przede wszystkim gratulacje. Teraz wskocz chociaż na 0 kaloryczne lub lekką nadwyżkę i zasuwaj na siłownię - najpierw trzeba zbudować jakiekolwiek mięśnie, samo zbicie wagi nie wystarczy do uzyskania kratki.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl no to spoko bo myślałem, że może za szybko schudłeś. Zacznij ćwiczyć to sylwetka się zacznie zmieniać. Tylko ogarnij sobie makro żebyś miał siłę i mógł budować mięśnie. Brzuch z czasem zniknie potrzeba cierpliwości
  • Odpowiedz
@SynJanusza: jak zrobię mega cardio typu bieżnia na najwyższym stopniu z większą prędkością to brzucha nie czuję przez 2 dni może to jakaś myśl tak robiłem przez ostatni rok tylko że tak nie przymasuje
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl pisząc dietę miałem na myśli bardziej makro do posiłków. Ja tak miałem a gotowałem sobie co mi pasuje i co lubię tylko musiałem się zmieścić w założeniach danego posiłku. Czyli odpowiednią ilość węgli tłuszczu i białka w każdym posiłku.
  • Odpowiedz