Wpis z mikrobloga

Ehhh zero logiki, rozwala mnie jak jakaś pOlka narzeka na okolice w UK typu Luton, Peterborough że najgorsze miejsca i unika lotniska Luton bo niebezpiecznie.

A klikam na profil takiej ameby i widzę na zdjęciach dar,beżowe dziecko po ciapatym,Xddddddddd oczywiście zdjęcia tatusia już nie ma, ciekawe dlaczego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale taka bulwa sama się do tego przyczyniła i teraz narzeka. I nigdy nie połączy faktów.

Grupa "własny dom w UK" jak by ktoś szukał

#uk #patologiazewsi #patologiazmiasta #kolorowaagitacja #lewackalogika #p0lka #redpill #blackpill #przemyslenia #takaprawda #oswiadczenie
adamsowaanon - Ehhh zero logiki, rozwala mnie jak jakaś pOlka narzeka na okolice w UK...

źródło: 1000005151

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
Kurde stary,w całym tym spierdowywodzie nic o "swoim milfie" nie napomknąłeś - wszystko ok, dobrze się czujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Varin: daj mnie na czarno w takim razie nie nagabuje do czytania mnie
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Aż tak to nie ... Co za czasy, troszeczkę werbalnej #!$%@? i zaraz snowflaki wszystkie na czarno wrzucaja. Trzeba na klatę brać i wcierać w suty, hartuje ducha i ciało.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Heathrow najlepsze lotnisko ale loty najdroższe, osobiście używam lotniska które jest najbliżej mnie, co to za biadolenie że to czy tamto lepsze przecież nie będę #!$%@? extra godzinę aby lecieć z innego lotniska
  • Odpowiedz
  • 0
Heathrow najlepsze lotnisko ale loty najdroższe, osobiście używam lotniska które jest najbliżej mnie, co to za biadolenie że to czy tamto lepsze przecież nie będę #!$%@? extra godzinę aby lecieć z innego lotniska


@DrGreen_2: no ja też tak uważam, ale rasistowska polka myśli inaczej,

Uważa Luton za gorzsze lotnisko bo więcej Azjatów się tam przewija,

Jednocześnie sama ma azjatyckie dziecko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz