Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, szukam hobby albo czegoś czym można się zainteresować. Ale nie chcę kolejnego pustego hobby jak zbieranie czegoś czy układanie klocków. Szukam czegoś w czym można się doskonalić, co będzie miało jakiś cel, gdzie można być lepszym i można do czegoś dążyć. Ale nie informatyka xD. Sporty motorowe też nie bo nie mam warunków. Wcześniej grałem w tenisa i to było super bo z każdą grą robiłem jakiś postęp. Niestety to już odpada ze względu na kontuzję. Myślę o golfie ale nie wiem, waham się. O ile z początku byłoby nawet spoko bo można ćwiczyć samemu to potem nie wiem jak znaleźć kogoś do gry, to jest wszak w #!$%@? drogie. No i nie wiem czy to nie jest za trudne. Ale to niekoniecznie musi być sport. Może ktoś ma jakiś inny pomysł, może robisz coś ciekawego? Jeszcze fajna jest obróbka drewna, jakieś meble robić ale to w sumie nie jest za bardzo do rozwijania no i trochę się boję piły.
Aha, zdobywanie dziewcząt już mnie nie bawi, wręcz przeciwnie chcę się odciąć od tego szajsu xD. Chcę znaleźć coś co da mi radość z życia w pojedynkę. Doradzicie?

P.S. tak przy okazji, znacie jakąś fajną planszówkę dla jednej osoby?

#pytanie #jakzyc #filozofia #zycieismiercwszystkie #introwertycy #gry #pomyslnabiznes #lifehack #lifeisstrange #hobby #sport
  • 103
  • Odpowiedz
  • 0
Zastanawiam się czy można jeszcze w czymś być dobrym jeśli się dopiero coś zacznie a ma się powyżej 30 lat. Czy to już #!$%@? bombki strzelił i zostaje tester jedzenia.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: nie chodzilo mi o medytacje, wroc do przeszlosci i zastanow sie nad swoimi dawnymi marzeniami, nad tym co Ci radosc sprawialo

się dopiero coś zacznie a ma się powyżej 30 lat.


@AltCtrlSpace: tak, ale nie jestem pewien czy to dotyczy tez ciebie. Po prostu nie wygladasz na osobe, ktora probuje nowych rzeczy, ma zdolnosci adaptacyjne

Poza tym co to znaczy dobry / zly? Mialo Ci to radosc sprawiac
  • Odpowiedz
  • 1
@AltCtrlSpace faktycznie poziom zaawansowania na jakim teraz to wszystko stoi może przytłaczać, sztuka jest wyznaczać sobie drobne cele które pchają na przód. Podstaw mimo wszystko najłatwiej się szuka w Googlach. To tak z innej beczki może skoro sezon się zaczyna to ryby łowienie lub akwarystyka :3
  • Odpowiedz
  • 0
@Showse akwarystyka. Co jest w tym ciekawego? Rozmnażanie tych ryb? Czy co tam można robić? Łowienie ryb jest cholernie nudne i raczej nie ma w tym leveli do bicia? Ale może gadam jak dyletant.
  • Odpowiedz
  • 0
@AltCtrlSpace No czy to jest ciekawe to bardzo subiektywne. Zależy od osoby. Jazda na rowerze według niektórych to życiowa pasja a można w sumie uznać, że to zasadniczo siedzenie i kręcenie nogami przez x godzin xD
  • Odpowiedz
  • 1
@AltCtrlSpace mi się jeszcze przypomniało bo akurat się wyświetlił na YT. Lubiłem oglądać Łukasza Łuczaja na YT. To taki botanik ale facet naprawdę z pasją. Jak mnie biologia nigdy nie kręciła to po paru filmach miałem ochotę chodzić i spuszczać sok z brzozy xD Tematyka to takie trochę zielarstwo (ale nie znachorstwo czy inne szarlatanstwo) i dzika kuchnia. On się też często pojawia na grupkach preppersowych i ludzie wykazują jakieś tam zainteresowanie
  • Odpowiedz