Wpis z mikrobloga

190 820 + 124 = 190 944

Dojechał do mnie kumpel z południa Polski, akurat był u rodziców to zapakował rower i machnęliśmy rundkę Bydgoszcz - Toruń - Chełmno - Bydgoszcz. Trochę krajówką, potem z 40km DDRów w lasach (picrel) i polach, potem jeszcze trochę tych gorszych we wioskach. W Chełmnie kawa i zapa, a za mostem przez Wisłę 40km pędzenia z wiatrem lokalnymi drogami i serwisówką S5.

Kolega jest z krwi i kości triathlonista, więc uważając żeby mnie nie zgubić na kole, ogarnął nam całą akcję w 4'30 netto ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #100km (6. w sezonie, 45 w karierze)

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 190 820 + 124 = 190 944

Dojechał do mnie kumpel z południa Polski, akur...

źródło: 0NhJm6uN7MDWIkCIf4hi2PPj9GAthY7ZfVwC_1bo7c8-1155x2048

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
jaka ładna droga rowerowa. Coś pięknego.


@czteroch: też lubię, ogólnie to ok. 20km takiej jest między Bydgoszczą a Toruniem, to na zdjęciu to kilka km przebicia do równoległej, a ta równoległa (bardziej w polach niż lasach) to kolejne 20km pomiędzy Toruniem i Unisławiem po nasypie nieczynnej wąskotorówki. Łącznie można przejechać ciągiem ok. 40-45km
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: tak, coś pięknego. :) Byłem w zeszłym roku w Piwnicach i przy okazji przejechałem się tamtejszymi ścieżkami. Mimo tak dobrej infrastruktury to i tak widzialem jakichś kotów na Dogmach, którzy cisnęli sobie jezdnią.
  • Odpowiedz