Aktywne Wpisy

Mój statement co do kanału Rumuński Pies i dalszego prowadzenia aktywności memiarskiej wokół tagu #kiszak
źródło: 79763409-e8da-4f85-a31b-cc4c53663abd
Pobierz
MLeko29 +13
Kto obecny?
#mecz
#mecz
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 79763409-e8da-4f85-a31b-cc4c53663abd
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Możecie polecić smaki białka z olimpu? Ćwiczę na sieciówce, dostałem voucher na zakupy u nich w sklepie, kończy się w połowie października i jedyne co stamtąd ma sens wziąć to białko, niestety starczy tylko na 1 opakowanie bo dopłacić nie mogę. Raz miałem próbkę kokosowego to strasznie słodkie było, zapach bardzo intensywny. Spożywam zazwyczaj od typa z bloku i wszystko jest git, jednak jak mam gratis to szkoda nie wziąć z olimpu. #mikrokoksy #silownia
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@Mirkovsky: chyba to complex, nie przyglądałem się dokładnie, muszę coś wziąć a tylko to jest. Jak brałem od typa z bloku to owoców prawie nie czułem, gdy pytałem ostatnio o smaki to. jagodowy był na pewno, kawy chyba nie, szarlotka też, ale jak piszesz, że nie