Aktywne Wpisy

lubie-sernik +16
Zaczyna do mnie docierać co ja odwalam. Za tydzień będę na drugim końcu świata bez biletu powrotnego.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.

Hissis +2
źródło: HJCnP4jXUAA_Yd-
Pobierz




No to biopsja...
W tym roku stuknie mi 40 lat, a już trzeci raz w życiu mam robione badania w kierunku nowotworu. Genetyka, to kvrwa i jej nie oszukam. Przypadki nowotworów w najbliższej rodzinie, to nie żarty.
Najpierw był polip. Później dermatologa zaniepoił pieprzyk. Dziś miałem biopsje cienkoigłowa guza tarczycy. Teraz muszę czekać kilka tygodni na wyniki. Już dwa razy pokazałem rakowi faka (wyniki były negatywne). Oby i za trzecim razem się udało. Trzymajcie kciuki Mirki i badajcie się regularnie.
#zdrowie #medycyna #lekarz
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
🥲 Aktualnie wspiera nas średnio 1 osoba w miesiącu, co nie pozwala na pokrycie kosztów utrzymania serwisu. Wspomóż projekt