✨️ Jak radzić sobie z chorobą w rodzinie?Ⓘ Teść kolejny TK i kolejne 2 duże guzy (5cm czerniaki). Szanse zmalały. W rodzinie grobowa atmosfera. Żona płacze a ja... Nie wiem jak jej pomóc. Sam straciłem całą rodzinę poza matką. Widziałem te wszystkie choroby i cierpienie. Ostatnio ojciec chrzestny wstał i... Padł nieżywy, w skrócie jestem obyty ze śmiercią i w zasadzie nie wiem co mówić.
Tak ludzie umierają. Szczególnie w wieku emerytalnym. Po prostu. Tak jest. Wszyscy umrzemy. Nie wiem co powiedzieć, poza tym by chłopa za zycia nie chować, bo lekarze walczą.
@mirko_anonim: popłacze, a później się przyzwyczai i pogodzi. Z chorobami nowotworowymi nie ma za bardzo innej opcji, bo z reguły się z nimi przegrywa. Jedyne to, że można pomóc w zmniejszeniu cierpienia i zapewnieniu jak najlepszej jakości życia, które zostało
Tak ludzie umierają. Szczególnie w wieku emerytalnym. Po prostu. Tak jest. Wszyscy umrzemy. Nie wiem co powiedzieć, poza tym by chłopa za zycia nie chować, bo lekarze walczą.
Teść kolejny TK i kolejne 2 duże guzy (5cm czerniaki). Szanse zmalały. W rodzinie grobowa atmosfera. Żona płacze a ja... Nie wiem jak jej pomóc. Sam straciłem całą rodzinę poza matką. Widziałem te wszystkie choroby i cierpienie. Ostatnio ojciec chrzestny wstał i... Padł nieżywy, w skrócie jestem obyty ze śmiercią i w zasadzie nie wiem co mówić.
Tak ludzie umierają. Szczególnie w wieku emerytalnym. Po prostu. Tak jest. Wszyscy umrzemy. Nie wiem co powiedzieć, poza tym by chłopa za zycia nie chować, bo lekarze walczą.
#zdrowie #nowotwory #rak #choroba #zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt
@mirko_anonim: dokładnie to jej powiedz ;)