✨️ Autor wpisu (OP): @wonsz337: niestety, ale 40letni incel here. Na słabą mordę, 175 cm i nieśmiałość nawet kasa nie pomaga (chociaż redpillaki twierdzą inaczej).
✨️ Autor wpisu (OP): @PiersiowkaPelnaZiol: smaży to się na patelnie, a je je piekłem na ogniu rozpalonym w koksowniku. Ale skąd możesz to wiedzieć skoro z ciebie taki houp jak ze mnie 0ski.
Chłop co se pojechał na wieś kiełbaski na ogniu robić jak jaki autysta, śmiechu warte...
#przegryw #wies #samotnosc
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt
źródło: IMG-2043
Pobierzźródło: abfdcf97f2a1c4618250f6be1b69946c191852aa6e96cead51275694724ba873,w800~2
Pobierz@wonsz337: niestety, ale 40letni incel here. Na słabą mordę, 175 cm i nieśmiałość nawet kasa nie pomaga (chociaż redpillaki twierdzą inaczej).
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
@PiersiowkaPelnaZiol: smaży to się na patelnie, a je je piekłem na ogniu rozpalonym w koksowniku. Ale skąd możesz to wiedzieć skoro z ciebie taki houp jak ze mnie 0ski.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny