Aktywne Wpisy
alibaski +80
#aliexpress dziękuję, nic mnie tak bardzo nie motywuje do głosowania na partie unio sceptyczne jak sama unia
źródło: 1000032970
Pobierz
plusikdziczku +69

Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000032970
Pobierz

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Po prawie 10 latach w branży logistycznej, czuje, że powoli mnie to wypala i przestaje sprawiać przyjemność (chyba głównie z powodu dużej presji, stresu itp.), dlatego ostatnimi czasy zacząłem myśleć nad ewentualną zmianą środowiska pracy i przeszło mi przez myśl wstąpienie do wojska, chętnie posłucham Mirków czy warto iść w tą stronę czy to jednak jak z deszczu pod rynnę?
Dodam, że zbliżam się do 30stki a wykształcenie wyższe, ze stopniem inżyniera w kierunku logistyki właśnie. Dodam, że dom już kupiony, kredyt w połowie spłacony więc myślę, że nieco mniejsze zarobki nie byłyby dla mnie problem w zamian za spokojniejszą prace i krótsze godziny w niej spędzone
#praca #wojsko #pracbaza
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt